Hodował konopie na cudzej działce pod Skierniewicami

0
345

14 sierpnia 2014 roku zarzuty uprawy konopi indyjskich usłyszał 25-letni mężczyzna z okolicy Skierniewic. Uprawiał ją na cudzej działce. Wpadł gdy zmienił się właściciel  tej nieruchomości.

28 lipca 2014 roku mieszkaniec jednej z miejscowości z terenu gminy Skierniewice powiadomił policję,  że na nowo zakupionej działce zauważył krzaki konopi indyjskich. Poprzedni właściciel działki nie pielęgnował jej i znajdowały się tam głównie zarośla. Nowy właściciel postanowił ją uporządkować. Podczas koszenia zauważył dwa krzaki konopi indyjskich. Zawiadomił o tym policję. Po przyjeździe na miejsce kryminalni potwierdzili zawiadomienie mężczyzny – nad rzeką rosły dwa, mierzące ponad 180 cm, krzaki konopi.

Policjanci wszczęli dochodzenie w sprawie uprawy konopi. Kryminalni rozpracowując środowisko zajmujące się uprawą i rozprowadzaniem substancji odurzających, trafili na trop 25-latka z okolic Skierniewic. Trop okazał się właściwy – mężczyzna zasiał konopie wiosną tego roku.

14 sierpnia 2014 r. 25-latek usłyszał zarzut uprawy konopi indyjskich. Za taki czyn grozi kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

- Reklama -

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments