II Charytatywny Turniej Piłki Siatkowej

0
1634

18 czerwca po raz kolejny zagramy dla Mariusza Misiury w ramach II Charytatywnego Turnieju Piłki Siatkowej. Do Skierniewic przyjedzie 18 zespołów z całej Polski oraz gwiazda światowej siatkówki, zawodnik Zenitu Kazań – Wilfredo Leon. Nie zabraknie sportowej rywalizacji, gwoździ siatkarskich, asów serwisowych oraz licytacji gadżetów. Turniej rozpocznie się o godz. 9:00!

W niedzielę od samego rana na trzech skierniewickich halach (przy ul. Tetmajera i Pomologicznej) będzie toczyć się walka o siatkarski puchar prezydenta. Do rywalizacji przystąpi w sumie 18 zespołów z całej Polski, które zostaną podzielone na sześć grupy.

W przerwie pomiędzy półfinałami, a finałem zawodnicy, jak i zgromadzeni na trybunach kibice będą mogli uczestniczyć w aukcjach gadżetów i koszulek przesłanych przez kluby Plus Ligi oraz przywiezione przez gwiazdy. Przewidziano również moc atrakcji dla dużych i małych: Turniej „Gwoździ Siatkarskich”, konkurs wiedzy „As serwisu”, malowanie twarzy, pokazy tańca oraz wielkie losowanie nagród. Dla najbardziej zagorzałych, a nie mogących wyrwać się z domu, czy oderwać się od pracy Ośrodek Sportu i Rekreacji przewidział transmisję na żywo relacji z tego przedsięwzięcia, która będzie udostępniona na kanale osirskierniewice1 na Youtubie oraz funpage’u OSiR Skierniewice na facebooku.

Ikona światowej siatkówki zawita do Skierniewic

Główną atrakcją niedzielnego turnieju będzie wizyta jednego z najlepszych obecnie siatkarzy na świecie – Wilfredo Leona. Zawodnik występujący w Zenicie Kazań to m.in.: trzykrotny zwycięzca Ligi Mistrzów (2015, 2016, 2017), srebrny medalista Mistrzostw Świata czy brązowy medalista Ligi Światowej z reprezentacją Kuby. Od lipca 2015 roku posiada polskie obywatelstwo. Przyjmujący Mistrza Rosji może pochwalić się również 380 cm zasięgiem w ataku i 346 cm w obronie. W tym roku został uznany najlepszym przyjmującym Ligi Mistrzów. Wilfredo Leon będzie uczestniczył w turnieju na siatkarskiego gwoździa.

Szczytnym celem tych zawodów będzie zbiórka pieniędzy dla Mariusza Misiury, siatkarza borykającego się z paraliżem czterokończynowym po wypadku komunikacyjnym w jakim uczestniczył.

PROGRAM!
8:00 – 12:00 Eliminacje w grupach
12:00 – ćwierćfinały hala nr 1
W PRZERWIE:
– „As Serwisu”, „Wbijanie siatkarskiego gwoździa” przy udziale Wilfredo Leona
15:00 – Charytatywna licytacja gadżetów
15:30 – półfinały hala nr 1
18:00 – Finał Turnieju i dekoracja zwycięzców.

Patronat medialny nad imprezą objął m.in. portal INFOSkierniewice.pl

- Reklama -

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o