Skierniewice: III miejsce na koniec sezonu

0
280

W ostatni weekend swoje rozgrywki zakończyła II i V liga mężczyzn. Zarówno jedna, jak i druga drużyna rozegrała bardzo ładne mecze. W sobotę na wyjeździe drugoligowcy ulegli 2:8 liderom tabeli LKS Omedze Kleszczów, a piątoligowcy zostali pokonani 3:7 przez UKS GOK Zduny.

Niedzielne mecze padły jednak już łupem zawodników ze Skierniewic. W meczu decydującym o miejscu na podium skierniewiczanie pokonali 7:3 KS Energetyka Łódź. Na pochwałę zasługuje Igor Misztal, który zdobył komplet punktów oraz Lech Kołakowski, który zastępując nieobecnego Andrzeja Nowickiego zdobył 1,5 pkt. Ponadto Michał Kozak dorzucił 1,5 pkt oraz Marcin Modranka 1,5 pkt. Dzięki temu zwycięstwu nasi zawodnicy ostatecznie uplasowali się na 3. pozycji na koniec sezonu 2012/2013.

Najmłodsi zawodnicy Legionu w niedzielę podejmowali zespół MLUKS II Brzeziny. Chłopaki spisali się na medal i pokonali gości 7:3, dzięki czemu poprzez korzystniejszy bilans wygranych pojedynków zdołali tę drużynę wyprzedzić w tabeli. Bardzo ładny mecz rozegrał Maciej Dudek, który zdobył komplet punktów, a zwyciężyć mecz pomogli mu Ernest Szwed, który zdobył 2 pkt oraz Rafał Nowicki 1 pkt. Chłopaki wygrali także debla.

A już w najbliższą środę rozstrzygną się losy naszych dziewczyn. Decydujący mecz zostanie rozegrany w Skarżysku Kamiennej o 18.00.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o