Strona głównaBiznesJak stworzyć luźny, sportowy look?

Jak stworzyć luźny, sportowy look?

Materiał partnera

- REKRAMA -

Sportowy look już od pewnego czasu jest na topie. Zarówno kobiety, jak i mężczyźni decydują się na ciekawe, sportowe stylizacje nie tylko wtedy, gdy chcą uprawiać sport. Ważne jednak, by odpowiednio dobierać do siebie wszystkie elementy takiego stroju. Dzięki temu uda się stworzyć luźny, sportowy look, nie wyglądając przy tym jakbyśmy właśnie szli na siłownię.

 

Starając się uzyskać modną, sportową stylizację najważniejsze jest, by odpowiednio dobierać do siebie wszystkie elementy stroju, a przy tym zachować umiar. Jeśli zdecydujemy się na ubrania prosto z siłowni, z pewnością nie będziemy prezentować się zbyt korzystnie. Jednocześnie, wybierając mało sportowe stroje nie zdołamy stworzyć typowo sportowej, luźnej stylizacji na co dzień. Jak więc łączyć wszystkie elementy ze sobą i jak wykorzystać nasze ubrania, by stworzyć wspaniały look?

Jak łączyć ze sobą ubrania, by wyglądać modnie i sportowo?

W pierwszej kolejności trzeba zastanowić się, jakie elementy naszego stroju chcemy wykorzystać w swojej stylizacji. Ponadczasowe mogą okazać się luźniejsze jeansy, trampki damskie, a także koszulki. Pięknie możemy prezentować się np. dobierając biały t-shirt z jeansami, a do tego trampki damskie. To jedna z najbardziej klasycznych stylizacji sportowych. Nieco bardziej nowocześnie będziemy wyglądać jeśli wybierzemy spodnie w stylu casualowym z lampasem, a do tego sneakersy w stylu trampek oraz koszulkę. Pamiętajmy jednak, by nie dodawać do tego zbyt wielu elementów. Wówczas nasza stylizacja będzie kompletna, ale nie przesadzona.

Z jakich połączeń lepiej zrezygnować?

Pamiętajmy o kilku prostych zasadach. Przede wszystkim, piękne i zwiewne sukienki czy spódnice oraz trampki damskie będą bardzo ryzykownym posunięciem. Jeśli nie wiemy jak je ze sobą połączyć, lepiej nie podejmować się tego zadania wcale. Lepiej unikać także zbyt ciężkich i masywnych butów oraz sukienek czy garsonek, gdyż będziemy wyglądać w nich bardzo niekorzystnie. Najlepiej sprawdzą się najbardziej bezpieczne połączenia, a zatem najbardziej klasyczne. Jeśli komuś nie brakuje odwagi i wie jak łączyć ze sobą pewne elementy swojego stroju, śmiało możemy sięgać także po te mniej oczywiste zestawienia. Wówczas możemy stworzyć bardzo piękne, nietuzinkowe stylizacje, którymi zachwycimy każdego.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Przeczytaj także:

- REKRAMA -

Najchętniej czytane

KOMENTARZE