Justyna Łukasik nową dyrektor Sanepidu

1
1650
fot. fb.com/PrezydentMiastaSkierniewice

Dziś (02.05) prezydent miasta Krzysztof Jażdżyk powołał na stanowisko dyrektora Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Skierniewicach Justynę Łukasik.

– Oficjalnie powołałem Panią Justynę Łukasik na funkcję Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Skierniewicach – poinformował Krzysztof Jażdżyk. Liczę na owocną współpracę i najwyższą dbałość o przestrzeganie sanitarnych standardów na terenie naszego miasta. To priorytet, który jest ważny szczególnie z perspektywy bezpiecznego życia mieszkańców.

Justyna Łukasik zastąpiła na tym stanowisku Barbarę Wieteskę, która kierowała placówką przez 21 lat. Ma ona zostać zastępcą dyrektora.

Kandydatura Justyny Łukasik została popartą pozytywną opinią Wojewódzkiego Inspektora Nadzoru Sanitarno-Epidemiologicznego oraz starosty skierniewickiego.

- Reklama -

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Wątki komentarzy
0 Odpowiedzi na wątki
0 Followers
 
Najbardziej zareagowany komentarz
Najciekawszy wątek z komentarzem
1 Autorzy komentarzy
Fryderyk Autorzy ostatnich komentarzy
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Fryderyk
Gość
Fryderyk

Nie bardzo rozumiem posunięcie Pana Prezydenta, chyba że traktować je jako wyczyn polityczny do ugrania czegoś, co jest mu potrzebne. Nie uwierzę, że Pani Łukasik posiada doświadczenie i umiejętności potrzebne do kierowania Stacją Sanit-Epid. Pan Starosta wyraził już publicznie swoje wątpliwości co do tej osoby. Zatem albo chodzi o zamieszanie wewnątrz sanepidu, by ugrać jakieś ważne dla Urzędu decyzje (Pan Prezydent opowiada jakieś historie o potrzebie zapewnienia bezpieczeństwa mieszkańców, co świadczyłoby, że do tej pory było ono zagrożone) albo o głosy parafii garnizonowej, bo Pani Łukasik jest tam etatową chórzystką (oraz dietetykiem na kilku etatach). Cokolwiek to jest, to zagranie… Czytaj więcej »