Kamil Socha podpisał kontrakt z pierwszoligowym Zagłębiem Sosnowiec

0
2357
fot. Unia Skierniewice

W poniedziałek (12.06) trener Unii Skierniewice Kamil Socha podpisał roczny kontrakt z pierwszoligowym Zagłębiem Sosnowiec. Kamil Socha w Zagłębiu będzie pierwszym asystentem trenera Dariusza Banasika.

– To wielkie wyróżnienie, Zagłębie to duży Klub z tradycjami starający się odbudować swą markę przez awans do ekstraklasy. Fakt, że chce mnie mieć w swoich szeregach napawa mnie dumą. Jestem podekscytowany i czekam z niecierpliwością na początek pracy. Nie zapominam jednak o Unii, którą zawsze mam w sercu i doświadczenie jakie zdobędę w Zagłębiu będzie również wykorzystane tutaj w Skierniewicach bo zawsze będę pomagał Unii – skomentował Kamil Socha.

Zarząd klubu, wiedząc o propozycji Zagłębia, już od jakiegoś czasu rozglądał się za godnym zastępcą obecnego trenera. W tej chwili w grze jest 3 kandydatów. Nazwisko trenera będzie znane już prawdopodobnie w środę, jako pierwsi poznają je zawodnicy. Nowy trener dostanie zadanie awansu do 3 ligi.

– Jesteśmy zadowoleni, że praca naszego człowieka została zauważona. Kamil razem z nami budował obecną Unię. Zapowiedział, że cały czas będzie nam służył swoim doświadczeniem w dalszej budowie klubu i osiąganiu wyższych poziomów – powiedział Sebastian Pazurek, wiceprezes Unii Skierniewice.

Piłkarze Unii dowiedzieli się o zmianach w piątek, przed ostatnim meczem, wygranym 7:0 z Zawiszą Rzgów.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o