"Każdy kroczek to moja walka o siebie" – Kornelka ze Skierniewic potrzebuje pomocy

0
344

Jeszcze przez 5 dni można pomóc ciężko chorej Kornelce ze Skierniewic. Na zakup specjalistycznej bieżni rehabilitacyjnej brakuje 2.160 złotych. 

Zbiórka “Każdy kroczek to moja walka o siebie” prowadzona jest na rzecz 8-letniej Kornelki, która od urodzenia ciężko choruje.

Kornelia ma wadę serca VSD, padaczkę lekooporną, wadę układu moczowego, małogłowie i opóźnienie psychoruchowe w stopniu znacznym. Po urodzeniu Kornelka miała słabe rokowania na rozwój, ale od początku jest rehabilitowana każdego dnia, co przyniosło ogromne efekty. Najpierw zaczęła trzymać główkę, potem usiadła, z trudem nauczyła się czworakowania, a w tej chwili uczy się chodzić.

Celem zbiórki jest pozyskanie środków na zakup specjalistycznej bieżni rehabilitacyjnej (koszt 3.000 zł). Dzięki bieżni Kornelka będzie mogła codziennie razem z mamą uczyć się chodzić, co przy dużym ich wysiłku pozwoli na zapewnienie Kornelii chociaż minimum samodzielności. Koszt bieżni przerasta możliwości finansowe mamy Kornelki, która samotnie wychowuje dwójkę dzieci i ze względu na konieczność sprawowania stałej opieki nad Kornelką musiała zrezygnować z pracy zawodowej.

Możliwie formy pomocy:

  • poprzez stronę www.PoProstuPomagam.pl, na której prowadzona jest zbiórka „Każdy kroczek to moja walka o siebie”,
  • przekazanie darowizny:
    Fundacja Po prostu Pomagam
    Zawadówka 44A, Rejowiec 22-360
    numer konta: 47 2030 0045 1110 0000 0409 3920
    z dopiskiem: Rehabilitacja Kornelki

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o