Kolejne odcinki kanalizacji na Zadębiu

Materiał partnera

0
1190
Zobacz galerię [4]
ZWiK "WOD-KAN"
Zobacz galerię [4]

Kanalizacja sanitarna w ulicach Prostej, Poziomkowej, Równoległej, Irysowej i Wąskiej.

 

Trwa budowa kolejnych odcinków kanalizacji sanitarnej na terenie Miasta Skierniewice.
Na najbardziej zaawansowanym etapie są prace prowadzone w ulicy Prostej i w ulicy Poziomkowej, które zostały rozpoczęte na początku roku.

W ulicy Prostej zakończono już roboty budowlano- montażowe. Obecnie trwają prace związane z odtworzeniem nawierzchni ulicy. Termin zakończenia inwestycji został zaplanowany na 13 czerwca br., jednakże wykonawca zadeklarował zakończenie prac przed terminem.

W ulicy Poziomkowej został wybudowany kanał główny. Obecnie trwają prace przy budowie przykanalików  sanitarnych. Pozostało do wykonania odtworzenie nawierzchni. Zakończenie inwestycji planowane jest na 13 kwietnia br.

W ubiegłym tygodniu rozpoczęto roboty budowlano- montażowe przy budowie kanalizacji sanitarnej w ulicy Równoległej i w ulicy Irysowej. W kwietniu planowane jest rozpoczęcie budowy kanalizacji sanitarnej w ulicy Wąskiej.

Mieszkańcy proszeni są o zachowanie szczególnej ostrożności w obrębie prowadzonych robót.

Powyższe inwestycje są realizowane w ramach projektu „Uporządkowanie gospodarki wodno-ściekowej w mieście Skierniewice- etap II”. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014-2020 na podstawie umowy o dofinansowanie podpisanej 10 marca 2017 r.

- Reklama -

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments