Strona główna Kultura Koncert Anity Lipnickiej “Vena Amoris” w CKiS w Skierniewicach

Koncert Anity Lipnickiej “Vena Amoris” w CKiS w Skierniewicach

0

- REKRAMA -

Centrum Kultury i Sztuki w Skierniewicach zaprasza w piątek 4 marca 2016 r. o godz. 19.00 do Kinoteatru POLONEZ na koncert Anity Lipnickiej w ramach trasy koncertowej promującej ostatni solowy album „Vena Amoris”.


“Materiał został zarejestrowany w Londynie pod czujnym okiem realizatora dźwięku Grega Freemana (Mumford And Sons, Grandaddy, Goldfrapp), którego artystka zaprosiła do współpracy nad produkcją płyty. Całość zmiksował Stuart Bruce (Bob Marley, Yes, Van Morison, David Sylvian, Cate Bush i inni). Na album składa się 12 klimatycznych utworów, nagranych na żywo, utrzymanych w nurcie alternatywnego pop’u zabarwianego wpływami stylu Americana.

Chciałam nagrać to, co nie będzie przypominało żadnych moich wcześniejszych dokonań, ani kojarzyło się z niczym co można usłyszeć na naszym rodzimym rynku muzycznym – zdradza Anita. – Postawiłam na niekonwencjonalny zestaw kolorów i vintage’owe brzmienia, instrumenty takie jak pedal steel, banjo, wibrafon czy Wurlitzer .

Pierwszy od trzynastu lat autorski krążek artystki nagrany w języku polskim, ukazał się na rynku 04.10.2013 i jest zatytułowany Vena Amoris.

Nowy album ukazał się nakładem Mystic Production.”

Skład zespołu muzycznego:
Anita Lipnicka – wokal
Piotr Świętoniowski – klawisze, harmonijka, gitara
Bartek Miarka – gitary, banjo
Kamil Pełka – bas, kontrabas
Bartek Niebielecki – perkusja

Piątek, 4 marzec 2016 r., godz. 19:00
Kinoteatr POLONEZ, Skierniewice, ul. Wita Stwosza 2/4
Bilety do nabycia w kasie Kinoteatru Polonez w cenie:

  • do 28 lutego – 40 PLN
  • do 3 marca – 50 PLN
  • w dniu koncertu – 55 PLN
infoskierniewice.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wpisu. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy do merytorycznej dyskusji.
infoskierniewice.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wpisu. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy do merytorycznej dyskusji.
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
wpDiscuz
Exit mobile version