Koncert KOBRANOCKI w Skierniewicach [KONKURS]

0
345

Miejski Ośrodek Kultury w Skierniewicach zaprasza w piątek (04.04) na koncert legendarnej KOBRANOCKI, jako support zagra Dell Arte. Mamy dla Was dwa bilety na to wydarzenie!

Kobranocka ma za sobą kilkudziesięcioletnią historię. Zespół powstał w 1985 roku w Toruniu i już na początku działalności nakreślił sztandarowe cechy swojej twórczości. Kobranocka gra muzykę odwołującą się do punk rocka z mocno pacyfistycznymi tekstami. Największymi przebojami zespołu są utwory: “Hipisówka”, “Kocham cię jak Irlandię”, czy też “Mówię Ci, że”.

Zespół tworzą: Andrzej “Kobra” Kraiński (śpiew, gitara), Jacek “Szybki Kazik” Bryndal (gitara basowa, śpiew), Jacek Moczadło (gitara), Piotr “Vysol” Wysocki (perkusja). W latach 1986 – 2005 zespół sześciokrotnie wystąpił na festiwalu w Jarocinie.

Dell Arte – pod sztandarem rock and rolla bezkompromisowo łączy przeróżne style muzyczne w jedną niepowtarzalną całość. Zespół jest laureatem wielu festiwali i konkursów muzycznych, m.in. Dobra Strona Rocka w Warszawie, Inea Gra w Poznaniu, Konkurs First Stage w Poznaniu, Festiwal Młodych Twórców – ARANŻATOR w Żyrardowie czy Konkurs dla Kapel portalu Soundrive.pl. Dell Arte zagrał w tym roku podczas koncertu WOŚP w Skierniewicach (więcej na ten temat).

Bilety w cenie 15,00zł do nabycia w kasie kina Polonez. Początek koncertu planowany jest na godzinę 19.

Konkurs

Aby zdobyć bilety należy:
– polubić nasz fanpage (link) na Facebooku,
– polubić i udostępnić konkursowy post na swojej tablicy (widok: publiczny)
– odpowiedzieć na pytanie: “Jak w przeszłości była nazywana KOBRANOCKA?”.

Odpowiedź na pytanie oraz imię i nazwisko prosimy przesłać do  czwartek (03.04) do godz. 13.00 na adres mailowy: kontakt@inne-skierniewice.pl, w tytule maila pisząc “Kobranocka”. Zwycięzców podamy w czwartek (03.04) na stronie inne-skierniewice.pl do godziny 15.00.

- Reklama -

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o