- REKRAMA -

Strona głównaKulturaKonkurs dla seniorów – "Praca na dawnej fotografii"

Konkurs dla seniorów – „Praca na dawnej fotografii”

- REKRAMA -

Wycieczka do przeszłości może obudzić wiele wyjątkowych wspomnień, wywołać uśmiech na twarzy i wzruszyć. Miejsca, ludzie i wydarzenia z minionych lat składają się na wyjątkową historię każdego seniora. To właśnie dla nich portal Aplikuj.pl przygotował niezwykły konkurs Praca na dawnej fotografii.

- REKRAMA -

Do udziału w nim zaproszone są wszystkie osoby z województw świętokrzyskiego i łódzkiego w wieku od 50 lat wzwyż. Do wygrania są atrakcyjne nagrody: telefony, kursy komputerowe (strefakursow.pl), książki i gadżety. Żeby zdobyć którąś z nich, należy przesłać maksymalnie 3 skany/zdjęcia oryginalnych fotografii przedstawiających dawną pracę. 

Konkurs jest przeprowadzany internetowo, co gwarantuje bezpieczeństwo dla obu stron. Uczestnicy mogą zgłaszać się od 4 marca do 4 czerwca 2021 r. Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy, aby wziąć udział w naszej zabawie: https://www.aplikuj.pl/konkurs-praca-na-dawnej-fotografii-zgloszenie

- Reklama -

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 14 czerwca 2021. Szykuje się dobra zabawa z przeszłością w tle! To wspaniała okazja nie tylko do wygrania cennych nagród. To też okazja, żeby uwiecznione na zdjęciach chwile przypomniały nam wszystkim, jak kiedyś wyglądała praca i życie.

Więcej szczegółów na stronie: https://www.aplikuj.pl/konkurs-praca-na-dawnej-fotografii 

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Przeczytaj także:

- REKRAMA -

Najchętniej czytane

KOMENTARZE