Strona głównaINFO +KONKURS: Wygraj wejściówki na koncert Acid Drinkers w Skierniewicach

KONKURS: Wygraj wejściówki na koncert Acid Drinkers w Skierniewicach

- REKRAMA -

Już w najbliższy piątek (08.04.) o godz. 19.00, Centrum Kultury i Sztuki w Skierniewicach i Stowarzyszenie Qltur Generator zapraszają do Kinoteatru POLONEZ na koncert ACID DRINKERS w ramach projektu „W RYTMIE ROCKA”. Support: SIQ. Mamy dla was dwie podwójne wejściówki na koncert! 

- REKRAMA -

KONKURS

Aby zdobyć podwójne bilety na koncert Acid Drinkers w Skierniewicach, należy wysłać maila z odpowiedzią na pytanie: „Jakie (minimum 3) zespoły/projekty tworzą członkowie Acid Drinkers (poza Acid Drinkers)?” wraz ze swoim imieniem i nazwiskiem oraz nr telefonu do czwartku (07.03) do godz. 20.00 na adres [email protected]infoskierniewice.pl, w tytule pisząc: Acid Drinkers Skierniewice.

- Reklama -

Dodatkowo zapraszamy do polubienia naszego fanpage (link) na Facebooku oraz polubienia i udostępnienia konkursowego postu na swojej tablicy.

Imiona i nazwiska osób, które otrzymają podwójne wejściówki podamy na stronie infoskierniewice.pl w czwartek (07.03) do godz. 21.30.

Bilety do nabycia w kasie Kinoteatru Polonez w cenie:

  • przedsprzedaż – 40 PLN
  • w dniu koncertu – 50 PLN

REGULAMIN KONKURSU:
1. Organizatorem Konkursu jest studio f5 z siedzibą w (96-100) Skierniewicach przy ul. Jagiellońskiej 15.
2. Konkurs przeznaczony jest dla osób pełnoletnich.
3. Udział w Konkursie polega na wysłaniu malia w okresie trwania Konkursu, na temat wskazany w Konkursie i przekazując pozostałe treści wskazane na stronie konkursowej.
4. Nagrodami w Konkursie są dwa podwójne bilety na koncert Acid Drinkers w Skierniewicach do wykorzystania na warunkach określonych przez Organizatora Konkursu.
5. Nagroda nie podlega wymianie na gotówkę.
6. Nagrodę otrzyma Uczestnik, którego odpowiedź na pytanie zostanie wybrana oraz spełnia wszystkie warunki opisane w niniejszym Regulaminie.
7. Zwycięzca zostanie powiadomiony na stronie www.infoskierniewice.pl o wygraniu podwójnej wejściówki w terminie podanym w szczegółach Konkursu.
8. Imię i nazwisko Zwycięzcy zostaną podane do wiadomości publicznej na stronie internetowej www.infoskierniewice.pl.
9. Nagroda zostanie wydana po okazaniu dowodu osobistego w kasie Kinoteatru POLONEZ.
10. Organizator nie odpowiada za termin oraz sposób realizacji nagrody przez Sponsora.
11. Organizator oświadcza, że podane dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. Z 2002 r. Nr 101, poz. 926) jedynie w celach konkursowych.
12. Podanie danych osobowych ma charakter dobrowolny. Osobom udostępniającym dane przysługuje prawo do wglądu do swoich danych oraz możliwość ich poprawiania lub żądania ich usunięcia, przy czym brak przekazania danych osobowych uniemożliwia wygranie nagród w Konkursie.
13. Biorąc udział w Konkursie Uczestnik potwierdza, że wyraża zgodę na wszystkie zasady zawarte w Regulaminie.
14. W sprawach nieuregulowanych w niniejszym Regulaminie zastosowanie znajdować będą przepisy Kodeksu Cywilnego.
15. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany niniejszego Regulaminu, pod warunkiem, że nie naruszy to już nabytych praw uczestników. O każdorazowej zmianie Organizator poinformuje uczestników na stronie internetowej www.infoskierniewice.pl co najmniej na 5 dni przed wprowadzeniem zmian.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Przeczytaj także:

- REKRAMA -

Najchętniej czytane

KOMENTARZE