Strona głównaINFO +KONKURS: Wygraj zaproszenie na koncert Maleo Reggae Rockers

KONKURS: Wygraj zaproszenie na koncert Maleo Reggae Rockers

- REKRAMA -

Już w czwartek, 10 marca 2016 r., o godz. 18.00 w Kinoteatrze POLONEZ w Skierniewicach odbędzie się koncert Maleo Reggae Rockers „Panny Wyklęte”. Mamy dla was podwójne zaproszenie na wydarzenie! 

- REKRAMA -

KONKURS

Aby zdobyć podwójne zaproszenie na koncert Maleo Reggae Rockers w Skierniewicach, należy wysłać maila z odpowiedzią na pytanie „Kiedy została wydana płyta „Panny Wyklęte”?” wraz ze swoim imieniem i nazwiskiem oraz nr telefonu do środy (09.03) do godz. 20.00 na adres [email protected]infoskierniewice.pl, w tytule pisząc Maleo Reggae Rockers Skierniewice.

Dodatkowo zapraszamy do polubienia naszego fanpage (link) na Facebooku oraz polubienia i udostępnienia konkursowego postu na swojej tablicy.

- Reklama -

Imię i nazwisko osoby, która otrzyma podwójną wejściówkę podamy na stronie infoskierniewice.pl w środę (09.03) ok godz. 21.30.

Bilety nadal są do nabycia w kasie Kinoteatru Polonez w cenie:
– dla młodzieży szkolnej i studentów: 10 zł
– bilety normalne: do 7 marca – 20 PLN, od 8 marca – 30 PLN.

REGULAMIN KONKURSU:
1. Organizatorem Konkursu jest studio f5 z siedzibą w (96-100) Skierniewicach przy ul. Jagiellońskiej 15.
2. Konkurs przeznaczony jest dla osób pełnoletnich.
3. Udział w Konkursie polega na wysłaniu malia w okresie trwania Konkursu, na temat wskazany w Konkursie i przekazując pozostałe treści wskazane na stronie konkursowej.
4. Nagrodami w Konkursie jest podwójny bilet na koncert Maleo Reggae Rockers w Skierniewicach do wykorzystania na warunkach określonych przez Organizatora Konkursu.
5. Nagroda nie podlega wymianie na gotówkę.
6. Nagrodę otrzyma Uczestnik, którego odpowiedź na pytanie zostanie wybrana oraz spełnia wszystkie warunki opisane w niniejszym Regulaminie.
7. Zwycięzca zostanie powiadomiony na stronie www.infoskierniewice.pl o wygraniu podwójnego zaproszenia w terminie podanym w szczegółach Konkursu.
8. Imię i nazwisko Zwycięzcy zostaną podane do wiadomości publicznej na stronie internetowej www.infoskierniewice.pl.
9. Nagroda zostanie wydana po okazaniu dowodu osobistego w kasie Kinoteatru POLONEZ.
10. Organizator nie odpowiada za termin oraz sposób realizacji nagrody przez Sponsora.
11. Organizator oświadcza, że podane dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. Z 2002 r. Nr 101, poz. 926) jedynie w celach konkursowych.
12. Podanie danych osobowych ma charakter dobrowolny. Osobom udostępniającym dane przysługuje prawo do wglądu do swoich danych oraz możliwość ich poprawiania lub żądania ich usunięcia, przy czym brak przekazania danych osobowych uniemożliwia wygranie nagród w Konkursie.
13. Biorąc udział w Konkursie Uczestnik potwierdza, że wyraża zgodę na wszystkie zasady zawarte w Regulaminie.
14. W sprawach nieuregulowanych w niniejszym Regulaminie zastosowanie znajdować będą przepisy Kodeksu Cywilnego.
15. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany niniejszego Regulaminu, pod warunkiem, że nie naruszy to już nabytych praw uczestników. O każdorazowej zmianie Organizator poinformuje uczestników na stronie internetowej www.infoskierniewice.pl co najmniej na 5 dni przed wprowadzeniem zmian.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Przeczytaj także:

- REKRAMA -

Najchętniej czytane

KOMENTARZE