Strona głównaINFO +KONKURS: Wygraj zaproszenie na koncert Lwowskiego Trio Fortepianowego w Skierniewicach

KONKURS: Wygraj zaproszenie na koncert Lwowskiego Trio Fortepianowego w Skierniewicach

- REKRAMA -

Centrum Kultury i Sztuki w Skierniewicach zaprasza w sobotę 16 marca 2016 r. o godz. 18.00 na koncert z cyklu Salon Muzyczny, na którym zaprezentuje się Lwowskie Trio Fortepianowe. Sala Kameralna. Mamy dla was dwa podwójne zaproszenia na wydarzenie! 

 

Lwowskie Trio Fortepianowe działa od 1999 roku. Inicjatorem jego powstania i organizatorem jego działalności jest Natalia Rewakowicz, pochodząca ze Lwowa pianistka od początku lat 90-tych mieszkająca w Warszawie. Trio Fortepianowe ma na swoim koncie szereg koncertów w Polsce i na Ukrainie. Oprócz światowej klasyki z upodobaniem prezentuje muzykę ukraińską, w tym zwłaszcza twórczość lwowskiego kompozytora Wasyla Barwińskiego. W roku jubileuszu 200-lecia urodzin Fryderyka Chopina trio występowało z programem muzyki tego kompozytora. Na repertuar zespołu składają się także utwory Ludwiga van Beethovena, Franza Schuberta, Feliksa Mendelssohna, Antonina Dworzaka, Dmitrija Szostakowicza.

Lwowskie Trio Fortepianowe w składzie:
Natalia Rewakowicz – fortepian
Kateryna Poteriajewa – skrzypce
Olga Szutko – wiolonczela

W programie koncertu usłyszymy:
Ludwig van Beethoven – Trio Fortepianowe D-dur op. 70 nr 1
Części:

  1. Allegro vivace e con brio
  2. Largo assai ed espressivo
  3. Presto

Robert Schumann – Fantasiestücke op. 88 für Klaviertrio
Części:

  1. Romance
  2. Humoresque
  3. Duet
  4. Finale

Wasyl Barwiński (1888-1963), kompozytor ukraiński – Trio Fortepianowe (1910 r.)

Części:

  1. Andante sentimentale – Allegro energio
  2. Andante
  3. Allegro giocoso Alla Kolomyika

Bilety w cenie 10/15 PLN do nabycia w kasie Kinoteatru Polonez.

KONKURS

Aby zdobyć podwójne zaproszenie na koncert Lwowskiego Trio Fortepianowego w Skierniewicach, należy wysłać maila wraz ze swoim imieniem i nazwiskiem oraz nr telefonu do piątku (15.04) do godz. 20.00 na adres [email protected]infoskierniewice.pl, w tytule pisząc: koncert Lwowskiego Trio Fortepianowego Skierniewice. 

Dodatkowo zapraszamy do polubienia naszego fanpage (link) na Facebooku oraz polubienia i udostępnienia konkursowego postu na swojej tablicy.

Imię i nazwisko osoby, która otrzyma podwójną wejściówkę podamy na stronie infoskierniewice.pl w piątek (15.04) ok godz. 21.30.

REGULAMIN KONKURSU:

1. Organizatorem Konkursu jest studio f5 z siedzibą w (96-100) Skierniewicach przy ul. Jagiellońskiej 15.
2. Konkurs przeznaczony jest dla osób pełnoletnich.
3. Udział w Konkursie polega na wysłaniu malia w okresie trwania Konkursu, na temat wskazany w Konkursie i przekazując pozostałe treści wskazane na stronie konkursowej.
4. Nagrodami w Konkursie są dwa podwójne zaproszenia na koncert Lwowskiego Trio Fortepianowego w Skierniewicach do wykorzystania na warunkach określonych przez Organizatora Konkursu.
5. Nagroda nie podlega wymianie na gotówkę.
6. Nagrodę otrzyma Uczestnik, który pierwszy przyśle maila oraz spełnia wszystkie warunki opisane w niniejszym Regulaminie.
7. Zwycięzca zostanie powiadomiony na stronie www.infoskierniewice.pl o wygraniu podwójnego zaproszenia w terminie podanym w szczegółach Konkursu.
8. Imię i nazwisko Zwycięzcy zostaną podane do wiadomości publicznej na stronie internetowej www.infoskierniewice.pl.
9. Nagroda zostanie wydana po okazaniu dowodu osobistego w kasie Kinoteatru POLONEZ.
10. Organizator nie odpowiada za termin oraz sposób realizacji nagrody przez Sponsora.
11. Organizator oświadcza, że podane dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. Z 2002 r. Nr 101, poz. 926) jedynie w celach konkursowych.
12. Podanie danych osobowych ma charakter dobrowolny. Osobom udostępniającym dane przysługuje prawo do wglądu do swoich danych oraz możliwość ich poprawiania lub żądania ich usunięcia, przy czym brak przekazania danych osobowych uniemożliwia wygranie nagród w Konkursie.
13. Biorąc udział w Konkursie Uczestnik potwierdza, że wyraża zgodę na wszystkie zasady zawarte w Regulaminie.
14. W sprawach nieuregulowanych w niniejszym Regulaminie zastosowanie znajdować będą przepisy Kodeksu Cywilnego.
15. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany niniejszego Regulaminu, pod warunkiem, że nie naruszy to już nabytych praw uczestników. O każdorazowej zmianie Organizator poinformuje uczestników na stronie internetowej www.infoskierniewice.pl co najmniej na 5 dni przed wprowadzeniem zmian.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Przeczytaj także:

- REKRAMA -

- REKRAMA -

Najchętniej czytane

KOMENTARZE