Strona głównaINFO +KONKURS: Wygraj zaproszenie na spektakl “Aqua De Lagrimas”

KONKURS: Wygraj zaproszenie na spektakl “Aqua De Lagrimas”

- REKRAMA -

Już w niedzielę (29.03) Miejski Ośrodek Kultury w Skierniewicach zaprasza na spektakl “Aqua De Lagrimas” Teatru Warszawskiego Centrum Pantomimy, który odbędzie się w ramach Dni Teatru. Mamy dla Was podwójne zaproszenie na ten spektakl. 

 

KONKURS

Aby zdobyć podwójne zaproszenie na spektakl “Agua De Lagrimas” Teatru Warszawskiego Centrum Pantomimy, należy wysłać maila ze swoim imieniem i nazwiskiem oraz nr telefonu do czwartku (26.03) do godz. 18.00 na adres [email protected]infoskierniewice.pl, w tytule pisząc Aqua De Lagrimas.

Dodatkowo zapraszamy do polubienia naszego fanpage (link) na Facebooku oraz polubienia i udostępnienia konkursowego postu na swojej tablicy.

Imię i nazwisko osoby, która otrzyma podwójne zaproszenie podamy na stronie infoskierniewice.pl w czwartek (26.03) do godz. 20.00.

Bilety w cenie 15 PLN do nabycia w kasie Kinoteatru Polonez. 

 

REGULAMIN KONKURSU:
1. Organizatorem Konkursu jest studio f5 z siedzibą w (96-100) Skierniewicach przy ul. Jagiellońskiej 15.
2. Konkurs przeznaczony jest dla osób pełnoletnich.
3. Udział w Konkursie polega na wysłaniu malia w okresie trwania Konkursu, na temat wskazany w Konkursie i przekazując pozostałe treści wskazane na stronie konkursowej.
4. Nagrodami w Konkursie jest podwójne zaproszenie do kinoteatru Polonez do wykorzystania na warunkach określonych przez Organizatora Konkursu.
5. Nagroda nie podlega wymianie na gotówkę.
6. Nagrodę wygra Uczestnik, którego mail zostanie wybrany oraz spełnia wszystkie warunki opisane w niniejszym Regulaminie.
7. Zwycięzca zostanie powiadomiony na stronie www.infoskierniewice.pl o wygraniu zaproszenia w terminie podanym w szczegółach Konkursu.
8. Imię i nazwisko Zwycięzcy zostaną podane do wiadomości publicznej na stronie internetowej www.infoskierniewice.pl.
9. Nagroda zostanie wydana po okazaniu dowodu osobistego w biurze studio f5 w (96-100) Skierniewicach przy ul. Jagiellońskiej 15.
10. Organizator nie odpowiada za termin oraz sposób realizacji nagrody przez Sponsora.
11. Organizator oświadcza, że podane dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. Z 2002 r. Nr 101, poz. 926) jedynie w celach konkursowych.
12. Podanie danych osobowych ma charakter dobrowolny. Osobom udostępniającym dane przysługuje prawo do wglądu do swoich danych oraz możliwość ich poprawiania lub żądania ich usunięcia, przy czym brak przekazania danych osobowych uniemożliwia wygranie nagród w Konkursie.
13. Biorąc udział w Konkursie Uczestnik potwierdza, że wyraża zgodę na wszystkie zasady zawarte w Regulaminie.
14. W sprawach nieuregulowanych w niniejszym Regulaminie zastosowanie znajdować będą przepisy Kodeksu Cywilnego.
15. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany niniejszego Regulaminu, pod warunkiem, że nie naruszy to już nabytych praw uczestników. O każdorazowej zmianie Organizator poinformuje uczestników na stronie internetowej www.infoskierniewice.pl co najmniej na 5 dni przed wprowadzeniem zmian.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Przeczytaj także:

- REKRAMA -

- REKRAMA -

Najchętniej czytane

KOMENTARZE