Kto wystąpi na tegorocznym święcie kwiatów? Są już pierwsze propozycje mieszkańców

9
5160

Znamy już pierwsze typy skierniewiczan dotyczące gwiazd Skierniewickiego Święta Kwiatów, Owoców i Warzyw. Mieszkańcy miasta nadesłali półtora tysiąca zgłoszeń na Facebooku i blisko dwieście maili z propozycjami artystów.

 

– Jesteśmy na etapie zliczania wszystkich propozycji. Nigdy do tej pory nie było ich tak dużo – mówi Arkadiusz Kopczewski z biura prasowego urzędu miasta. – Mieszkańcy zgłosili blisko dwieście różnych zespołów i wykonawców. Na czele rankingu jest Dawid Podsiadło, Dawid Kwiatkowski i zespół Felivers. To na razie liderzy w głosowaniu skierniewiczan. Zawsze byśmy chcieli zaprosić te gwiazdy, które proponują mieszkańcy, natomiast kalendarze artystów i możliwości finansowe miasta mocno to ograniczają, ale będziemy walczyli żeby udało się ściągnąć niektóre z tych gwiazd.

Wśród zgłoszeń pojawiają się również wykonawcy, którzy w ubiegłym roku wystąpili na scenie ogrodniczego święta miasta. Wydział prasowy informuje, że nie będzie możliwe zaproszenie tych samych artystów. Skierniewiczanie nadsyłają również propozycje niemożliwe do realizacji. Proszą np. o zespół The Doors, chętnie by widzieli w Skierniewicach zespół Metallica, posłuchali Erica Claptona. Często wymieniany jest również zespół T.Love.

– T.Lowe prawie od dwóch lat nie gra koncertów – mówi Arkadiusz Kopczewski. – NIemożliwe jest więc zaproszenie go do Skierniewic.

Wśród propozycji m.in. Dżem, Mela Koteluk, Sylwia Grzeszczak, Enej, Agnieszka Chylińska, Maryla Rodowicz, Natalia Kukulska.

– Głosy rozkładają się bardzo proporcjonalnie i odzwierciedlają to co słychać na radiowych antenach. W zeszłym roku mieliśmy bardzo dużo zgłoszeń na Sławomira czy zespół Akcent. W tym roku preferencje skierniewiczan poszły w zupełnie inną stronę. Mamy bardzo dużo zgłoszeń Korteza, Krzysztofa Zalewskiego i Pawła Domagałę.

Każdego roku miasto zaprasza także gwiazdę muzyki disco polo. Mieszkańcy i tutaj podpowiadają kogo chętnie by widzieli w trzeci weekend września na scenie.

– Mamy dwóch liderów w tej kategorii muzycznej: Zespół Miły Pan i Top Girls – informuje przedstawiciel ratusza.

Kogo byście chcieli zobaczyć na tegorocznej scenie SŚKOiW?

- Reklama -

9
Dodaj komentarz

avatar
8 Wątki komentarzy
1 Odpowiedzi na wątki
0 Followers
 
Najbardziej zareagowany komentarz
Najciekawszy wątek z komentarzem
9 Autorzy komentarzy
skierniewiczankaAdamdobrze urodzonyFormandfunctionMichael Autorzy ostatnich komentarzy
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Krzysztof
Gość
Krzysztof

Rammstein!!

Fan braci
Gość
Fan braci

Proponuje Braci Figo Fagot. Muzyka z gatunku disco w rytmie polo lub discochłosta, a zagrają za karton wódki i słoik ogórków.

Mili
Gość
Mili

Ja bym chciała, żeby chociaż raz przyjechał DJ Armin Van Buuren on na prawdę super muzykę robi i mogę śmiało powiedzieć, że można się przy tej muzyce bawić. Proszę rozważcie to

Kalarepa
Gość
Kalarepa

Kortez… Jest świetnym artystą…. Uwielbiam jego utwory.

Michael
Gość
Michael

Kogo byście nie zaprosili I tak będzie to żałosny festyn w dziadowskim miasteczku.

Formandfunction
Gość
Formandfunction

Dokladnie, chałturalne puste gwiazdy i celebryckie sztuczne twory co roku. Ego i pseudoartysci dla januszy i grażyn z dzesikami i brajanami

dobrze urodzony
Gość
dobrze urodzony

Proponuję zrobić święto ciszy i nie zapraszać żadnych wyjców i szarpi drutów.

Adam
Gość
Adam

Budka Suflera

skierniewiczanka
Gość
skierniewiczanka

Gdzie Armin van Buuren? Muzyka ma być zróżnicowana dla każdego i w każdym stylu.