Strona głównaWiadomościKto wystąpi na tegorocznym święcie kwiatów? Są już pierwsze propozycje mieszkańców

Kto wystąpi na tegorocznym święcie kwiatów? Są już pierwsze propozycje mieszkańców

- REKRAMA -

Znamy już pierwsze typy skierniewiczan dotyczące gwiazd Skierniewickiego Święta Kwiatów, Owoców i Warzyw. Mieszkańcy miasta nadesłali półtora tysiąca zgłoszeń na Facebooku i blisko dwieście maili z propozycjami artystów.

 

– Jesteśmy na etapie zliczania wszystkich propozycji. Nigdy do tej pory nie było ich tak dużo – mówi Arkadiusz Kopczewski z biura prasowego urzędu miasta. – Mieszkańcy zgłosili blisko dwieście różnych zespołów i wykonawców. Na czele rankingu jest Dawid Podsiadło, Dawid Kwiatkowski i zespół Felivers. To na razie liderzy w głosowaniu skierniewiczan. Zawsze byśmy chcieli zaprosić te gwiazdy, które proponują mieszkańcy, natomiast kalendarze artystów i możliwości finansowe miasta mocno to ograniczają, ale będziemy walczyli żeby udało się ściągnąć niektóre z tych gwiazd.

Wśród zgłoszeń pojawiają się również wykonawcy, którzy w ubiegłym roku wystąpili na scenie ogrodniczego święta miasta. Wydział prasowy informuje, że nie będzie możliwe zaproszenie tych samych artystów. Skierniewiczanie nadsyłają również propozycje niemożliwe do realizacji. Proszą np. o zespół The Doors, chętnie by widzieli w Skierniewicach zespół Metallica, posłuchali Erica Claptona. Często wymieniany jest również zespół T.Love.

– T.Lowe prawie od dwóch lat nie gra koncertów – mówi Arkadiusz Kopczewski. – NIemożliwe jest więc zaproszenie go do Skierniewic.

Wśród propozycji m.in. Dżem, Mela Koteluk, Sylwia Grzeszczak, Enej, Agnieszka Chylińska, Maryla Rodowicz, Natalia Kukulska.

– Głosy rozkładają się bardzo proporcjonalnie i odzwierciedlają to co słychać na radiowych antenach. W zeszłym roku mieliśmy bardzo dużo zgłoszeń na Sławomira czy zespół Akcent. W tym roku preferencje skierniewiczan poszły w zupełnie inną stronę. Mamy bardzo dużo zgłoszeń Korteza, Krzysztofa Zalewskiego i Pawła Domagałę.

Każdego roku miasto zaprasza także gwiazdę muzyki disco polo. Mieszkańcy i tutaj podpowiadają kogo chętnie by widzieli w trzeci weekend września na scenie.

– Mamy dwóch liderów w tej kategorii muzycznej: Zespół Miły Pan i Top Girls – informuje przedstawiciel ratusza.

Kogo byście chcieli zobaczyć na tegorocznej scenie SŚKOiW?

20 KOMENTARZE

guest
20 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Krzysztof

Rammstein!!

Fan braci

Proponuje Braci Figo Fagot. Muzyka z gatunku disco w rytmie polo lub discochłosta, a zagrają za karton wódki i słoik ogórków.

Mili

Ja bym chciała, żeby chociaż raz przyjechał DJ Armin Van Buuren on na prawdę super muzykę robi i mogę śmiało powiedzieć, że można się przy tej muzyce bawić. Proszę rozważcie to

Kalarepa

Kortez… Jest świetnym artystą…. Uwielbiam jego utwory.

Michael

Kogo byście nie zaprosili I tak będzie to żałosny festyn w dziadowskim miasteczku.

Formandfunction

Dokladnie, chałturalne puste gwiazdy i celebryckie sztuczne twory co roku. Ego i pseudoartysci dla januszy i grażyn z dzesikami i brajanami

Myślący

to zależy od punktu widzenia
moim zdaniem to święto zawsze jest dobre
tylko po prostu co roku jest inne

dobrze urodzony

Proponuję zrobić święto ciszy i nie zapraszać żadnych wyjców i szarpi drutów.

Adam

Budka Suflera

skierniewiczanka

Gdzie Armin van Buuren? Muzyka ma być zróżnicowana dla każdego i w każdym stylu.

Ewa

omg, Dawid Podsiadło!

Anonim 20

Taco Hemingway

Mateusz

Moim zdaniem fajnie by było jakby byście zaprosili Agnieszka Chylińska , Dawid Kwiatkowski , Roksana Węgiel , Miły Pan , Happysad , Eratox , Kordian , Justyna Steczkowska , enej , Top Girls , Justin Bieber , Luis Fonsi , Alvaro Soler , Margaret , Dziku , Michał Szczygieł itp.

edko

Chyba przeszarżowałeś z tymi nazwiskami szczególnie pod koniec wykazu – jak dorzucisz kilkaset tysięcy dolarów to pewnie ich zaproszą. Inaczej, bez twego wkładu finansowego, nie ma na to szans. Ile ty masz lat czlowieczku, że nei zdajesz ssobie sprawy z \kosztów takich zaproszeń?

Edi

CYPIS ew. z Mokrą Jolantą!

Miro

Cypis/MokraJolanta/Marta Linkiewicz

Ada

Mokra Jolanta „SEBA” – jest moc!!! zobacz na YT

Kasia

Top girls, miły Pan, Paweł Domagała, Krzysztof Zalewski, shantel, eratox, dejw itd
Fajnie by było gdybyście zaprosili.

Guest

Strachy na lachy

wiktoria

ja bym chciała żabsona

Przeczytaj także:

- REKRAMA -

- REKRAMA -

Najchętniej czytane

KOMENTARZE