Strona głównaWiadomościŁącznik między ul. Brzechwy, a Armii Krajowej już z kanalizacją sanitarną

Łącznik między ul. Brzechwy, a Armii Krajowej już z kanalizacją sanitarną

Materiał partnera

- REKRAMA -

Zakończyła się budowa sieci kanalizacji sanitarnej i wodociągowej na odcinku ul. Brzechwy. Kolejnym etapem będzie wykonanie przyłączy gazowych, „deszczówki” oraz nowej nawierzchni, która finalnie połączy osiedle Bajkowe z ul. Armii Krajowej.

Przypomnijmy, że inwestycja wystartowała w lutym tego roku. Jako pierwsi na placu budowy pojawili się pracownicy Zakładu Wodociągów i Kanalizacji. Spółka była bowiem odpowiedzialna za  początkowy etap zadania, a więc kompleksowe uzbrojenie wodno – kanalizacyjne terenu. Jak słyszymy te prace udało się już ukończyć.

– Prace związane z uzbrojeniem wodno- kanalizacyjnym zostały zakończone – poinformował prezes WOD KAN Jacek Pełka. – W ramach zadania udało się wybudować sieć kanalizacji sanitarnej o łącznej długości 262,5 m oraz sieć wodociągową o długości 198 m. Kolejnym etapem będzie wybudowanie przyłączy gazowych.

10 maja ma wystartować również przetarg ogłoszony przez Urząd Miasta, który wyłoni wykonawcę odpowiedzialnego za finalny efekt inwestycji, a więc budowę kanalizacji deszczowej i nowej drogi, która już wkrótce ułatwi komunikację w tej części miasta.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Przeczytaj także:

- REKRAMA -

- REKRAMA -

Najchętniej czytane

KOMENTARZE