- REKRAMA -

Dziś rusza specjalna strona internetowa poprzez, którą prowadzony będzie elektroniczny nabór do publicznych przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w publicznych szkołach podstawowych. Wnioski możemy składać od 11 marca!

Postępowanie rekrutacyjne do publicznych przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w publicznych szkołach podstawowych, dla których organem prowadzącym jest Miasto Skierniewice, prowadzone jest na rok szkolny 2019/2020 z wykorzystaniem systemu informatycznego. Rodzice/opiekunowie prawni kandydata korzystają ze strony:

www.skierniewice.przedszkola.vnabor.pl

Rodzice/opiekunowie prawni posiadający dostęp do internetu mogą wypełnić wniosek zarówno przy pomocy komputera, jak i smartfona. Pozostali mogą wypełnić wniosek w przedszkolu pierwszej preferencji. Kandydatów młodszych niż 3-letnich i starszych niż 6-letnich w systemie rejestruje wyłącznie dyrektor przedszkola pierwszej preferencji.

Korzystając z systemu informatycznego należy zapoznać się z podręcznikiem użytkownika dla Kandydata (wersja elektroniczna dostępna na ww. stronie oraz poniżej), poruszać się krok po kroku, zwracając szczególną uwagę na komunikaty systemu i pola oznaczone gwiazdką, jako obowiązkowe.

Po zakończeniu wypełniania wniosku należy go wydrukować w jednym egzemplarzu, zweryfikować poprawność wprowadzonych danych, dołączyć wymagane dokumenty i/lub oświadczenia, podpisać, dostarczyć do dyrektora przedszkola pierwszej preferencji lub osoby wyznaczonej przez dyrektora. Dokumenty w wersji papierowej składane są wyłącznie w godzinach pracy przedszkola:

Przedszkole Nr 1: 6.30 – 17.00
Przedszkole Nr 2: 6.30 – 17.00
Przedszkole Nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi: 6.30 – 17.00
Przedszkole Nr 4: 6.30 – 17.00
Przedszkole Nr 5: 6.30 – 17.00
Przedszkole Nr 8 „Zielony Zakątek”: 6.30 – 17.00
Przedszkole Nr 10: 6.30 – 17.00
Przedszkole Nr 13: 6.30 – 17.00
Szkoła Podstawowa Nr 1: 8.00-16.00
Szkoła Podstawowa Nr 2: 8.00-16.00

W razie wątpliwości należy kontaktować się z dyrektorem przedszkola pierwszej preferencji lub osobą wyznaczoną przez dyrektora przedszkola pierwszej preferencji. Adresy do wszystkich przedszkoli znajdziecie klikając ten link.

- Reklama -

Poprzedni artykułPanie z powiatu skierniewickiego świętowały Dzień Kobiet. Był kabaret, kwiaty i życzenia [ZDJĘCIA]
Następny artykuł6. Konkurs Wiedzy o Sejmie [ZDJĘCIA]
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments