Leszek Jek wycofuje swoją kandydaturę na prezydenta Skierniewic

5
13152

Leszek Jek z Koalicji Obywatelskiej złożył wczoraj wieczorem rezygnację swojej kandydatury na fotel prezydenta Skierniewic.

– Przyświeca mi myśl “Nie chcę aby PiS rządził w moim mieście”. Moja decyzja jest spowodowana tym, że nie chcę osłabiać kandydata, który ma realne szanse na wygraną. Nie rozmawiałem na ten temat z Krzysztofem Jażdżykiem i decyzja o rezygnacji z ubiegania się o fotel prezydenta nie jest spowodowana jakimiś obietnicami. Teraz chcę się skupić na pracy nad dobrym wynikiem Koalicji Obywatelskiej do rady miasta – powiedział Leszek Jek.

W tej sytuacji mamy dwóch kandydatów na Prezydenta Miasta Skierniewice: obecny prezydent Skierniewic, który stara się o drugą kadencję Krzysztof Jażdżyk z KW Stowarzyszenia Razem dla Skierniewic oraz Janusz Marek Pastusiak, wiceburmistrz Rawy Mazowieckiej, który deklaruje, że jest bezpartyjny, ale popiera go Prawo i Sprawiedliwość oraz Kukiz’15.

- Reklama -

5 KOMENTARZE

  1. Oj coś mi się wydaje że bał się kompromitacji POwyborczej. A rozliczyć przed działaczami PO wyborach by musiał. Więc wolał schować głowę w piasek i udawać że wszystko jest ok.
    Zresztą wystarczy Rutkowskiej zapytać co sądzi o tym Panu.

  2. A kto w ogóle jest? Nikt go nie zna. Taki lekkoatletyczny zając. Pan Jadczyk stosuje widzę różne socjotechniki żeby wygrać. Chyba się boi że przegra.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here