Leszek Jek wycofuje swoją kandydaturę na prezydenta Skierniewic

5
13208

Leszek Jek z Koalicji Obywatelskiej złożył wczoraj wieczorem rezygnację swojej kandydatury na fotel prezydenta Skierniewic.

– Przyświeca mi myśl “Nie chcę aby PiS rządził w moim mieście”. Moja decyzja jest spowodowana tym, że nie chcę osłabiać kandydata, który ma realne szanse na wygraną. Nie rozmawiałem na ten temat z Krzysztofem Jażdżykiem i decyzja o rezygnacji z ubiegania się o fotel prezydenta nie jest spowodowana jakimiś obietnicami. Teraz chcę się skupić na pracy nad dobrym wynikiem Koalicji Obywatelskiej do rady miasta – powiedział Leszek Jek.

W tej sytuacji mamy dwóch kandydatów na Prezydenta Miasta Skierniewice: obecny prezydent Skierniewic, który stara się o drugą kadencję Krzysztof Jażdżyk z KW Stowarzyszenia Razem dla Skierniewic oraz Janusz Marek Pastusiak, wiceburmistrz Rawy Mazowieckiej, który deklaruje, że jest bezpartyjny, ale popiera go Prawo i Sprawiedliwość oraz Kukiz’15.

5
Dodaj komentarz

avatar
4 Wątki komentarzy
1 Odpowiedzi na wątki
0 Followers
 
Najbardziej zareagowany komentarz
Najciekawszy wątek z komentarzem
5 Autorzy komentarzy
figaLucjanobserwatorvikifred Autorzy ostatnich komentarzy
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
fred
Gość
fred

Dostał ultimatum od K.J. i tyle.

viki
Gość
viki

Szkoda fuchy w MZK.Otrzymał propozycję z tych nie do odrzucenia 😀

obserwator
Gość
obserwator

Oj coś mi się wydaje że bał się kompromitacji POwyborczej. A rozliczyć przed działaczami PO wyborach by musiał. Więc wolał schować głowę w piasek i udawać że wszystko jest ok.
Zresztą wystarczy Rutkowskiej zapytać co sądzi o tym Panu.

Lucjan
Gość
Lucjan

A kto w ogóle jest? Nikt go nie zna. Taki lekkoatletyczny zając. Pan Jadczyk stosuje widzę różne socjotechniki żeby wygrać. Chyba się boi że przegra.

figa
Gość
figa

Lucjan, w samo sedno.