Strona głównaBiznesLiczne zalety elektronicznych gazetek promocyjnych

Liczne zalety elektronicznych gazetek promocyjnych

Materiał partnera

- REKRAMA -

Dzisiejsze metody walki sklepów o klienta są zróżnicowane. Bardzo istotnymi jej  elementami są obniżki cen, wprowadzanie do ofert ciekawych, nowych produktów oraz sprzedaż wyrobów specjalnych z okazji świąt i innych wydarzeń sezonowych. Informacje na temat takich specjalnych ofert oraz promocji, sklepy umieszczają na wydawanych przez siebie ulotkach i gazetkach promocyjnych.

 

Przykładem sklepu wydającego wspomniane wyżej gazetki jest Tesco. Również inne markety wydają takie materiały, dzięki którym klienci otrzymują informacje o trwających oraz zbliżających się promocjach. Pozwala to na odpowiednie zaplanowanie zakupów, tak aby nie stanowiły one nadmiernego obciążenia dla domowego budżetu. Nic więc dziwnego, że klienci chętnie sięgają po gazetki dużych sklepów, dyskontów oraz mniejszych punktów sprzedaży, takich jak na przykład Żabka. Swoje gazetki wydają również markety budowlane, drogerie oraz sklepy reprezentujące inne branże.

Zalety gazetek elektronicznych

 

Praktycznie każdy market czy dyskont posiada własne strony internetowe, na których publikowane są elektroniczne gazetki promocyjne będące odpowiednikami ich wersji papierowych. Są one zamieszczane nie tylko przez sklepy spożywcze, ale również przez punkty sprzedaży reprezentujące inne branże, np. drogerie Rossman, itp.

 

Gazetki elektroniczne posiadają wiele zalet. Przede wszystkim nie trzeba nigdzie chodzić, aby się z nimi zapoznać, ponieważ wystarczy odwiedzić stronę internetową konkretnego sklepu czy też skorzystać z obszernej bazy gazetek elektronicznych dostępnej na stronie Blix.pl. Dzięki temu serwisowi można uzyskać dostęp do wielu informacji na temat promocji w sklepach w całej Polsce.

 

Gazetki elektroniczne nie ulegają uszkodzeniu, zabrudzeniu oraz innym zniszczeniom i są zawsze pod ręką. Dodatkowo można pobrać aplikację Blixi zapewnić sobie stały dostęp do aktualnych promocji oraz ofert specjalnych, które można przeglądać na telefonie, tablecie, itp.

 

Kolejną zaletą elektronicznych wersji gazetek jest to, że nie weźmiemy przez pomyłkę starej gazetki, która może leżeć na stole lub być przechowywana w innym miejscu w domu. Na stronach internetowych sklepów oraz w serwisach z gazetkami, informacje są na bieżąco aktualizowane. Oznacza to, że po upływie ważności promocji lub oferty specjalnej, gazetki są usuwane z bazy, a ich miejsce zajmują nowe, aktualne.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Przeczytaj także:

- REKRAMA -

Najchętniej czytane

KOMENTARZE