Strona głównaSportMateusz Bolimowski wywalczył złoto

Mateusz Bolimowski wywalczył złoto

- REKRAMA -

Mateusz Bolimowski wywalczył złoty medal podczas Międzynarodowego Turnieju Juniorów w Judo, który odbyły się w Warszawie. Podopieczny trenera Jerzego Gołębiewskiego wygrał wszystkie walki, pokonując m.in.: aktualnego mistrza Polski Michała Jackiewicza.

- REKRAMA -

Kolejne znakomite informacje płyną prosto od skierniewickich Wojowników. 29 września podczas rozegranego na warszawskim Torwarze – Miedzynarodowego Turnieju Juniorów w Judo – Warsaw Judo Open, znakomity występ zanotował Mateusz Bolimowski. Podopieczny trenera Jerzego Gołębiewskiego pierwszą walkę wygrał z judoką z Estonii. W kolejnej był zdecydowanie lepszy od reprezentanta Ukrainy. W trzecim starciu pobił aktualnego mistrza Polski juniorów – Michała Jackiewicza z UKJ AS Warszawa/Rembertów i zameldował się w wielkim finale. W pojedynku o złoto pokonał kolejnego zawodnika z Ukrainy.

 

– Mateusz wygrał wszystkie walki przed regulaminowym czasem walki. Cieszy mnie, że ,,Mati” po bardzo dobrze przepracowanym okresie przygotowawczym w okresie wakacje teraz zbiera plony. Przed nim jeszcze wiele ciężkiej pracy, jeśli chce osiągnąć zamierzony sukces – skomentował trener Jerzy Gołębiewski.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Przeczytaj także:

- REKRAMA -

Najchętniej czytane

KOMENTARZE