Medalowy start goryli

0
218
fot. Fight Club Łódź

Pięć medali – dwa złote i trzy srebrne zdobyli zawodnicy Academia Gorila Skierniewice podczas 22. zawodów z cyklu Shido Ligi w Brzezinach. Walki prowadzone były w formułach Thai Boxing, Grappling i MMA. W zawodach wzięły udział największe kluby sportów walki z województwa łódzkiego.

„Nasi zawodnicy pokazali najlepszą stójkę spośród wszystkich uczestników imprezy. Postawa moich podopiecznych zaowocowała dwoma najładniejszymi walkami. Michał Godos w formule junior w drugiej rundzie znokautował przeciwnika kopnięciem okrężnym na głowę a Łukasz Pająk w seniorach sprawił kopnięciami na wątrobę, że przeciwnik nie był w stanie ustać na nogach. Obaj zdobyli w swoich kategoriach złote medale. Srebro przywiózł w swoim debiucie Tomasz Marcinek, który przegrał dopiero po dogrywce i ważeniu. Arek Kolus startował we wszystkich trzech kategoriach. W formule Thai Boxing i MMA dopiero w finale uznał wyższość przeciwników.” – komentuje występ Przemysław Matuszewski.

Shido Liga zorganizowana została po raz 22. Gospodarzami turnieju był Fight Club Łódź. W zawodach wzięło udział ponad 150 zawodników m.in. z Łodzi, Żyrardowa, Zabrza, Raciborza i Rawy Mazowieckiej.

- Reklama -

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o