Medalowy weekend zawodników Fight Club Skierniewice [FOTO]

0
245
fot. Skierniewickiego Klubu Karate Kyokushin / Fight Club Skierniewice

14 medali w miniony weekend zdobyli zawodnicy Skierniewickiego Klubu Karate Kyokushin. 12 z nich należy od soboty do dzieci i młodzieży, która wzięła udział w III Ogólnopolskim Turnieju Karate Kyokushin w Rawie Mazowieckiej. Kolejna dwa medale do puli dorzucili ich starsi koledzy podczas Pucharu Polski Centralnej MMA. Norbert Blesiński i Bartek Michalak wywalczyli złoty i srebrny medal.

Podczas zawodów Karate Kyokushin w kategorii Kumite złote medale wywalczyła Adrianna Lipień i Jakub Caban. Srebrne medale wywalczyli Dawid Zdunkiewicz, Justyna Budaszewska, Iza Budaszewska, Bartek Grzywacz, Krystian Bochniewski i Dawid Szczepakowski. Trzecie miejsce na podium zdobył Igor Ślawski, Wiktoria Podladowska oraz Kamil Błoński. Ponadto brąz w kata zdobyła również Iza Budaszewska (srebro w kumite).

W zawodach wzięło udział ponad 150 karateków z Łowicza, Rawy Mazowieckiej, Skierniewic, Końskich i Sochaczewa.

Z kolei w niedziele w Żyrardowie po raz kolejny odbył się Puchar Polski Centralnej MMA. Kolejne złoto zdobył Norbert Blesiński pewnie wygrywając swoje walki. Srebro w debiucie zdobył Bartek Michalak popisując się w pierwszej walce efektownym poddaniem (trójkąt nogami).

To był wyczerpujący ale i owocny tydzień. Startowaliśmy zarówno w zawodach karate, jak i MMA i wszystkie medale moich podopiecznych cieszą ogromnie. Dzieci doskonale poradziły sobie w starciach Karate Kyokushin pokazując ducha walki i nieustępliwość. Dzięki takim zawodom łapie się dużo doświadczenia co potem owocuje m.in. w występach w zawodach MMA. Kolejne dwa medale na Pucharze Polski w MMA i znowu zwycięstwo Norberta Blesińskiego – rośnie nam naprawdę klasowy zawodnik. – skomentował występny Przemysław Matuszewski, trener Skierniewickiego Klubu Karate Kyokushin (Fight Club Skierniewice).

- Reklama -

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o