Strona głównaWiadomościMieszkańcowi Skierniewic grozi 10 lat więzienia za posiadanie 80 gramów narkotyków

Mieszkańcowi Skierniewic grozi 10 lat więzienia za posiadanie 80 gramów narkotyków

- REKRAMA -

Zobacz galerię [4]
KMP Skierniewice
Zobacz galerię [4]
Kryminalni ze skierniewickiej komendy zatrzymali mężczyznę który posiadał znaczną ilość narkotyków. U 35-latka policjanci zabezpieczyli łącznie blisko 80 gramów środków odurzających. Za to przestępstwo grozi kara nawet do 10 lat więzienia.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej 5 maja 2021 roku w godzinach popołudniowych zauważyli samochód osobowy, w którym znajdowało się dwóch mężczyzn. Rozpracowując środowisko narkotykowe funkcjonariusze uzyskali wcześniej informację, że ci mężczyźni mogą posiadać środki odurzające.

Policjanci wylegitymowali mężczyzn, przeszukali ich oraz pojazd. W samochodzie oraz u 35-letniego skierniewiczanina, który był jego właścicielem, znaleziono łącznie około 40 gramów narkotyków – amfetaminy i marihuany. W mieszkaniu tego mężczyzny funkcjonariusze zabezpieczyli kolejne blisko 40 gramów tych samych substancji.

Notowany wcześniej 35-latek został zatrzymany i usłyszał prokuratorski zarzut posiadania znacznej ilości substancji psychoaktywnych. Grozi za to kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

7 maja 2021 roku Sąd Rejonowy w Skierniewicach na wniosek prokuratora aresztował podejrzanego na trzy miesiące. Mężczyzna był już wcześniej notowany i zatrzymywany do spraw o charakterze kryminalnym. 

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Przeczytaj także:

- REKRAMA -

Najchętniej czytane

KOMENTARZE