Mieszkaniec powiatu skierniewickiego zatrzymany z amfetaminą

0
289
fot. KWP Łódź

Policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej zatrzymali 32-letniego mieszkańca powiatu skierniewickiego, który przemycił do Polski blisko kilogram siarczanu amfetaminy o czarnorynkowej wartości około 20 tysięcy złotych. Grozi mu kara do 15 lat pozbawienia wolności.


23 czerwca 2016 roku przed godziną 15.00, funkcjonariusze Wydziału do walki z Przestępczością Narkotykową KWP w Łodzi wspólnie z policjantami Wydziału Kryminalnego KPP w Łowiczu, na terenie dworca autobusowego w Łodzi zatrzymali 32-letniego mieszkańca powiatu skierniewickiego. Mężczyzna posiadał przy sobie znaczną ilość substancji psychotropowych. Wstępne badanie wykazało, że jest to siarczan amfetaminy o wadze około 1 kilograma. Narkotyki zostały przywiezione przez niego spoza terytorium RP. Mężczyźnie grozi teraz kara do 15 lat pozbawienia wolności. Dzięki sprawnemu działaniu policjantów, tak znaczna ilość narkotyków nie trafi na rynek.

24 czerwca na wniosek Prokuratury, Sąd Rejonowy w Łowiczu zastosował wobec niego areszt na okres trzech miesięcy. Śledztwo w tej sprawie prowadzi Prokuratura Rejonowa w Łowiczu.

- Reklama -

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o