Mistrz boksu odwiedził Skierniewice

0
436
fot. Academia Gorila Skierniewice

Pierwszy zawodnik wagi średniej w Polsce i 21 zawodnik na świecie – Maciej Sulęcki – trenował z zawodnikami Academia Gorila Skierniewice. W seminarium wzięło udział ponad 50 zawodników trenujących na co dzień Karate Kyokushin, Muay Thai, MMA i boks.

Trening, który przygotował dla nas nasz gość to przede wszystkim technika. Poprawialiśmy pracę nóg i zejścia z linii ciosu. Opracowaliśmy również kilka ciekawych akcji. Dla wszystkich moich zawodników było to niezwykle cenne doświadczenie. W sportach uderzanych dobry boks jest niezbędny. Dziś udało nam się poprawić wiele, na pierwszy rzut oka niewidocznych mankamentów. Dziękujemy mistrzowi, że zechciał nas odwiedzić.” – skomentował Przemysław Matuszewski, trener Academia Gorila Skierniewice.

Maciej Sulęcki to absolutnie najwyższa liga wśród polskich i światowych zawodowych boxerów. Dotychczas niepokonany w karierze zawodowej (20-0, w tym 5 KO) stoczył ponad 140 walk amatorskich z czego 110 wygrał. Ostatnią walkę stoczył w Chicago 24 kwietnia z Daryllem Cunninghamem wygrywając w 2 rundzie przez KO.

 

- Reklama -

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o