Strona głównaSportMłodzi Wojownicy z medalami w Płocku

Młodzi Wojownicy z medalami w Płocku

- REKRAMA -

Obiecujące starty w Międzynarodowym Turnieju Judo w Płocku mają za sobą młodzi judocy z klubu Wojownik. W sobotę, 21 października skierniewiczanie wywalczyli cztery medale, w tym złoty, srebrny i dwa brązowe. Dla większości z nich występ w Płocku był pierwszym w karierze.

- REKRAMA -

Przyszłość skierniewickiego judo już punktuje. W miniony weekend nasza szczęśliwa trzynastka rywalizowała w Płocku podczas Międzynarodowego Turnieju Judo. Obok naszych reprezentantów dla których sobotnie starty były swoistym debiutem, do rywalizacji przystąpiło prawie 300 uczestników.

Najlepiej w grupie wiekowej młodzik spisała się Oktawia Ciesielska, która nie dała szans rywalkom, sięgając po złoty medal. Wśród dzieci wywalczyliśmy jeszcze trzy krążki. Srebro padło łupem Emilii Kowalik w kat. do 25 kg, a brąz Antka Owczarka w kat. 27 kg oraz Mieszka Płotkowiaka w kat. do 30 kg. Piątą lokatę wywalczyła za to Ania Broniewicz.

– Młodzi Skierniewiczanie są na początku swojej przygody z judo, dlatego doświadczenie zdobyte w takich zawodach zapewne będzie procentować w przyszłości – podsumował Jerzy Gołębiewski.

W turnieju udział wzięli także : Wanessa Bąba, Patryk Wrzodak, Jakub Dudek, Adrian Skopiński, Mateusz Waligórski, Magda Nawrocka, Hania Derda i Adaś Derda.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Przeczytaj także:

- REKRAMA -

Najchętniej czytane

KOMENTARZE