Nauka to INWESTYCJA! KORZYŚĆ NA LATA!

Artykuł sponsorowany

0
328

Skończyłeś szkołę średnią lub zawodową, jesteś studentem, osobą bezrobotną, a może chcesz się przekwalifikować zawodowo lub też zdobyć wiedzę hobbistycznie?

Szkoła policealna jest idealnym rozwiązaniem dla każdego – niezależnie od wieku i posiadanych kwalifikacji. Nauka ZA DAMO w dzisiejszej dobie szkół płatnych jest rzadkością – a jednak jest możliwa!

W ofercie edukacyjnej znajdują się BEZPŁATNE dwuletnie szkoły na prawach szkół państwowych, jednoroczne szkoły DARMOWE jak i płatne, a także kursy doszkalające dla wielu kierunków, branż.

Absolwenci dwuletnich szkół policealnych otrzymują państwowy dyplom TECHNIKA.

Zajęcia odbywają się w trybie zaocznym (co drugi weekend), więc z powodzeniem można je pogodzić z pracą, czy też ze studiami. Coraz częściej na Rynku Pracy poszukiwani są specjaliści z umiejętnościami, a nie zawsze z dyplomem teorii.

Szkoły „ŻAK” są w 100% DARMOWE! 0 zł wpisowego, 0 zł czesnego, 0 zł za wydanie legitymacji, 0 zł za wydanie zaświadczeń do ZUS, MOPS, KRUS i innych instytucji, oraz ZERO konsekwencji w momencie, gdy postanowimy zrezygnować z nauki.

Warto też zaznaczyć, że nie ma żadnych barier wiekowych, by zapisać się do takiej szkoły, wystarczy przynieść świadectwo ukończenia szkoły średniej (matura nie jest wymagana), dowód osobisty, zdjęcia legitymacyjne oraz zaświadczenie o braku przeciwwskazań do podjęcia nauki.

Legitymacja wydawana jest każdej osobie, która zapisze się do szkoły dwuletniej i uprawnia do ustawowej zniżki na przejazdy PKP, a wszyscy – niezależnie od wieku – mogą korzystać z ulg u partnerów ŻAKA na terenie całej Polski. Nie czekaj z decyzją tylko już dziś wybierz jeden z bezpłatnych kierunków i zacznij się uczyć od LUTEGO 2016. TRWA REKRUTACJA ZIMOWA!

Szkoła „Żak” w Skierniewicach czeka na zainteresowane osoby. Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Więcej szczegółów na www.zak.edu.pll/formularz

DANE TELEADRESOWE DO ODZIAŁU:

Skierniewice, ul. Gałeckiego 2c (II piętro), Tel. : 46 832 37 38 , www.zak.edu.pl/skierniewice

PROWADZIMY RÓWNIEŻ REKRUTACJĘ PRZEZ INTERNET: http://www.zak.edu.pl/pl/formularz_kontaktowy/

 

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o