fbpx

Strona główna Wiadomości Nie dość, że pod prąd S8, to jeszcze pijany

Nie dość, że pod prąd S8, to jeszcze pijany

Nietrzeźwy 52-letni mieszkaniec powiatu rawskiego jadąc pod prąd drogą S8 doprowadził do czołowego zderzenia z innym samochodem.

W niedzielę 15 lipca 2018 r. ok. godz. 20:30 na drodze S8 na pasie w kierunku Warszawy doszło do zderzenia dwóch samochodów: Skody Fabia i Toyoty Yaris. Skierniewiccy policjanci ustalili, że 52-letni mężczyzna kierujący Skodą wjechał na drogę S8 pod prąd i jadąc w kierunku Rawy Mazowieckiej zderzył się z jadącą prawidłowo Toyotą, którą kierowała 21-letnia mieszkanka powiatu tomaszowskiego. Przy przeprowadzaniu czynności procesowych okazało się, że 52-latek był nietrzeźwy – miał w organizmie prawie 2 promile alkoholu. W związku z poniesionymi obrażeniami trafił do szpitala. Policjanci wykonali oględziny miejsca oraz ustalili świadków i teraz dalsze postępowanie wyjaśni dokładny przebieg tego zdarzenia.

Za spowodowanie bezpośredniego niebezpieczeństwa katastrofy w ruchu lądowym grozi kara nawet do 8 lat pozbawienia wolności. Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości grozi do 2 lat więzienia oraz utrata prawa jazdy.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Przeczytaj także:

- REKRAMA -

Najchętniej czytane

KOMENTARZE