Nowe kierownictwo oddziału położniczo-ginekologicznego w skierniewickim szpitalu

0
292
Na zdj. od lewej: dyrektor szpitala Jacek Sawicki, dr Zbigniew Jachymski, dr Jacek Florek oraz dr Tadeusz Bujnowski. Fot. WSZ Skierniewice.

Od piątku, 16 stycznia, obowiązki kierownika oddziału położniczo-ginekologicznego pełni dr Jacek Florek. Jego zastępcą został dr Zbigniew Jachymski. Nominację na te stanowiska obu panom wręczył Jacek Sawicki, dyrektor Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Skierniewicach.

Dr Jacek Florek pracuje w WSZ Skierniewice od 1992 roku, posiada specjalizację II stopnia z położnictwa i ginekologii. Ukończył Akademię Medyczną w Białymstoku. Na stanowisku zastąpi dotychczas pełniącego obowiązki ordynatora oddziału dr Eugeniusza Krajewskiego.

Dr Zbigniew Jachymski jest pracownikiem WSZ Skierniewice od 1986 roku, również posiada specjalizację II stopnia z położnictwa i ginekologii.

– Do głównych zadań obu panów, oprócz zarządzania oddziałem ginekologiczno-położniczym, będzie ponowne wprowadzenie go do II poziomu referencyjności w położnictwie i ginekologii, co w przyszłości zaowocuje szerszym zakresem świadczeń, które szpital będzie mógł udzielać pacjentkom – poinformował Paweł Bruger, rzecznik prasowy skierniewickiego szpitala.

- Reklama -

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o