Nowe sekundniki na skrzyżowaniach w Skierniewicach

4
4598
fot. UM Skierniewice

Kierowcy z pewnością zauważyli już nowe sekundniki na skrzyżowaniach miejskich. Od wczoraj te przydatne sygnalizatory pojawiły się przy szpitalu w ciągu ulicy Sobieskiego. W najbliższym czasie kolejne siedem zagości przy ul. Sobieskiego i po drugiej stronie wiaduktu, na skrzyżowaniu ulic Widok i Wyszyńskiego.

Sekundniki próbne, które jakiś czas temu pojawiły się na jednym ze skierniewickich skrzyżowań, spodobały się tak bardzo, że miasto postanowiło zamontować kolejne. Dotychczas liczniki pokazujące czas do zapalenia zielonego, bądź czerwonego światła znajdowały się na skrzyżowaniu ulic: Sobieskiego i Al. Rataja (przy wjeździe i zjeździe z Wiaduktu). Od czwartku (23.03) dwa kolejne zagościły przy skrzyżowaniu obok skierniewickiego szpitala. Następne wzdłuż ul. Sobieskiego, firma odpowiadająca za sygnalizację w mieście umieści w piątek (24.03) w godzinach popołudniowych. To jednak nie koniec.

Na początku przyszłego tygodnia pięć liczników zawiśnie na wysięgnikach także po drugiej stronie wiaduktu, a konkretnie na skrzyżowaniu ulic Wyszyńskiego oraz Widok. Tym samym w Skierniewicach będzie funkcjonowało już 12 takich urządzeń. Koszt to blisko 29 tys. zł.

- Reklama -

4
Dodaj komentarz

avatar
4 Wątki komentarzy
0 Odpowiedzi na wątki
0 Followers
 
Najbardziej zareagowany komentarz
Najciekawszy wątek z komentarzem
4 Autorzy komentarzy
AlekCezaryjazadskcMichał Autorzy ostatnich komentarzy
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Michał
Gość
Michał

Super niech będzie coraz więcej

jazadskc
Gość
jazadskc

Bardzo dobry pomysł, czekamy na więcej.

Cezary
Gość
Cezary

Tylko dlaczego ta cena jest taka kosmiczna koszt jednego urządzenia wynosi 70€

Alek
Gość
Alek

Panie naczelniku Lipiec kiedy więcej sekundników w Skierniewicach pojawi się super pomysł. Gratulacje dla prezydenta za inicjatywę która wpływa na poprawę jazdy w mieście