fbpx

Strona główna Wiadomości Oddział kardiologii w skierniewickim szpitalu zamknięty. Powód: na oddziale został tylko jeden...

Oddział kardiologii w skierniewickim szpitalu zamknięty. Powód: na oddziale został tylko jeden lekarz

Oddział kardiologiczny w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Skierniewicach będzie zamknięty do 1 grudnia 2020. Powód: Trudna sytuacja kadrowa w oddziale, w pracy pozostał tylko jeden lekarz rezydent, braki kadrowe personelu pielęgniarskiego i pozostałego.

Na podstawie art. 34 ust. 8 w zw. z art. 34 ust. 5 ustawy z dnia 15 kwietnia 2011 roku o działalności leczniczej uprzejmie informuję o konieczności podjęcia przez kierownika tut. Szpitala decyzji o całkowitym zaprzestaniu działalności leczniczej na Oddziale Kardiologii w okresie od 24 listopada 2020 r. do 1 grudnia 2020 r. włącznie.

Jest oficjalna decyzja w sprawie skierniewickiego szpitala

Całkowite zaprzestanie działalności leczniczej spowodowane zostało siłą wyższą, związaną z trwającą pandemią koronawirusa SARS-COV-2. Konkretne okoliczności, które spowodowały podjęcie decyzji o konieczności całkowitego zaprzestania działalności przedstawiają się następująco:
Trudna sytuacja kadrowa w oddziale, w pracy pozostał tylko jeden lekarz rezydent, braki kadrowe personelu pielęgniarskiego i pozostałego.

Pacjenci przebywający w Oddziale Kardiologii zostaną przeniesieni do Oddziału Chorób Wewnętrznych.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Przeczytaj także:

- REKRAMA -

Najchętniej czytane

KOMENTARZE