Ojciec i syn usłyszeli zarzuty za pobicie sąsiada

0
271
fot. INFOSkierniewice.pl/Adam Sobieszek

7 marca 2015 roku około godz. 17:10 skierniewiccy wywiadowcy interweniowali w rejonie sklepu w miejscowości Dąbrowice w powiecie skierniewickim, gdzie pobity został 40-letni mężczyzna.

Po przyjeździe na miejsce policjanci ustalili, że chwilę wcześniej, przed sklepem doszło do szamotaniny pomiędzy trzema osobami. Ojciec i syn, mieli pobić sąsiada, a następnie odjechali z miejsca zdarzenia.

Funkcjonariusze ustalili, że sprawcy prawdopodobnie przemieścili się na teren osiedla Zadębie w Skierniewicach, gdzie wkrótce jeden z nich – 33-letni skierniewiczanin został zatrzymany. Następnie doszło do zatrzymania jego ojca, który powrócił już do miejsca zamieszkania w Skierniewicach.  57-latek i jego 33-letni syn zostali przewiezieni do skierniewickiej komendy w celu wytrzeźwienia i wyjaśnienia sprawy. Jak się okazało przyczyną pobicia były konflikty sąsiedzkie pomiędzy mężczyznami.

9 marca 2015 roku obaj mężczyźni usłyszeli zarzuty. Za udział w bójce lub pobiciu w zależności od okoliczności, w myśl obowiązującego prawa grozi nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o