- REKRAMA -

Strona głównaWiadomościSkierniewice: Okradł domki letniskowe

Skierniewice: Okradł domki letniskowe

- REKRAMA -

Skierniewiccy policjanci zatrzymali 51 letniego mężczyznę podejrzewanego o włamania do domków letniskowych i kradzież przewodów oraz kabli elektrycznych.

- REKRAMA -

5 kwietnia 2013 roku w godzinach porannych dyżurny otrzymał zgłoszenie o włamaniu do domku letniskowego na ogródkach działkowych w rejonie ulicy Rataja. Gdy na miejsce pojechali policjanci okazało się, iż do dwóch sąsiednich domków również dokonano włamania. Ustalenia funkcjonariuszy  wskazywały że , po włamaniu się do wnętrza domków, sprawca ucinał i kradł kable zasilające urządzenia elektryczne lub też zabierał znajdujące się w domkach przedłużacze i elementy wyposażenia zawierające metale kolorowe.

Dzięki dobremu rozpoznaniu w  środowisku przestępczym policyjni wywiadowcy wytypowali mężczyznę, który mógł dokonać tych włamań. Jeszcze tego samego dnia na terenie miasta zatrzymali podejrzewanego  51- letniego mieszkańca Skierniewic. W plecaku, który miał przy sobie, policjanci odnaleźli opalone przewody elektryczne i inne przedmioty mogące pochodzić z włamań.

- Reklama -

Za kradzież z włamaniem grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 10.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Przeczytaj także:

- REKRAMA -

Najchętniej czytane

KOMENTARZE