OPIEKUN MEDYCZNY – czyli z sąsiadką „za Pan brat”

Artykuł sponsorowany

0
337

Branża usług medycznych i opiekuńczych się poszerza, a zapotrzebowanie na specjalistów się zwiększa. Warto zwrócić uwagę na darmową możliwość podniesienia kwalifikacji w Centrum Nauki i Biznesu “Żak” w Skierniewicach!

– Co roku w naszej placówce jesteśmy świadkami dużego zainteresowania bezpłatnych zajęć z zakresu kierunków medycznych. Opiekunka środowiskowa, biomasaż to tylko kilka z takich możliwości – mówi dyrektor jednego z oddziałów ŻAKa Agnieszka Wasilewska. Zajęcia to mieszanka teorii oraz wielu godzin zajęć praktycznych. Tego typu spotkania umożliwią nabycie zupełnie nowych umiejętności, ale także stanowią doskonałą okazję do wyrwania się z codziennej rutyny i poznania nowych ludzi. – Często widujemy pary przyjaciółek, siostry czy nawet małżeństwa, których łączy wspólna pasja – podkreśla Wasilewska.

Udział w tego typu warsztatach może mieć również cel terapeutyczny. – Przeżyłam w swoim życiu kilka tragedii osobistych. Dla mnie zajęcia są też formą terapii. Kiedy jestem w szkole, zapominam o wszystkim, co mnie spotkało i skupiam się wyłącznie na swojej twórczej pracy – mówi Pani Wanda, jedna z zeszłorocznych uczestniczek.

Jak się zapisać na zajęcia?

Należy przyjść do sekretariat Centrum Nauki i Biznesu „Żak” w Skierniewicach, ul. Gałeckiego 2c (II piętro) i wziąć ze sobą dowód osobisty, świadectwo ukończenia szkoły średniej oraz 1-2 zdjęcia legitymacyjne.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości pracownicy szkoły są do dyspozycji pod numerem telefonu: 46 832 37 38.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o