Strona głównaINFO +Para początkujących rajdowców szuka sponsorów

Para początkujących rajdowców szuka sponsorów

- REKRAMA -

Mam na imię Paweł. Razem z moją dziewczyną Agatą startujemy w amatorskich rajdach samochodowych. Przygodę z rajdami zaczęliśmy pod koniec 2013 roku, najpierw za kierownicą Toyoty Corolli a od maja 2014 roku Nissanem Micrą. Wcześniej starowałem sam w znacznie mocniejszym samochodzie (Honda CRX o mocy 225 koni) w wyścigach na 1/4 mili i wyścigach płaskich na zamkniętych ulicach miast lub torach wyścigowych takich jak Poznań.

Poszukujemy osób chętnych do sponsorowania nas w naszej pasji. W zamian za pomoc finansową, oferujemy miejsce reklamowe na samochodzie, na kaskach i naszych ubraniach. Nasz Nissan może do idealnych z wyglądu nie należy, ale jest to auto rajdowe i raz na jakiś czas zbiera rożne otarcia. W tej chwili auto jest po kapitalnym zabezpieczeniu podwozia i malowaniu środka. Zostały poprawione mocowania klatki bezpieczeństwa, a także ponownie obspawana karoseria dla zwiększenia naszego bezpieczeństwa i sztywności samochodu. Do naprawy zostały drzwi kierowcy i pasażera, ponieważ posiadają już oznaki korozji od spodu, a także błotnik od strony kierowcy, ponieważ poprzedni właściciel przykręcił go na wkręty do karoserii. Wszelkie naprawy mechaniczne jak i blacharsko-lakiernicze wykonujemy sami.

Micra jest z 1995 roku, posiada silnik o pojemności 1275 cm3 o mocy około 75 koni mechanicznych, co przy masie około 700 kilogramów robi z niej mała rakietę. W klasie, w której startujemy jest bardzo mało aut, które dysponują zbliżoną mocą do naszego Nissana. Daje nam to dość duża przewagę na szybkich próbach, gdzie liczy się przyspieszenie i prędkość. Odkąd zaczęliśmy startować Nissanem, tylko w 2 imprezach nie załapaliśmy się na podium. Na wszystkich innych plasowaliśmy się od 3-go miejsca aż po 1-wsze.

Jak na razie mieliśmy tylko jeden niezbyt groźny wypadek, który wyeliminował nas z rajdu wiosny w tym roku (urwaliśmy belkę zawieszenia tylnego). Nie oczekujemy od sponsorów wysokich sum, będziemy zadowoleni z każdej kwoty, która pozwoli nam pokryć podstawowe koszty udziału w imprezie takie jak: opony, wpisowe, paliwo i podstawowe części ekspolatacyjne, które się zużywają podczas tego typu imprez. Nie wymagamy też od sponsorów miesięcznego abonamentu za reklamę.

Liczymy na Państwa pomoc w rozwijaniu naszej pasji…

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Przeczytaj także:

- REKRAMA -

- REKRAMA -

Najchętniej czytane

KOMENTARZE