Zamknij
REKLAMA

Jechał ciężarówką mając prawie 3,5 promila alkoholu w organizmie

18:16, 18.10.2021 | Info Skierniewice PL
Skomentuj fot. INFOSkierniewice.pl/Adam Sobieszek
REKLAMA

17 października policjanci skierniewickiej drogówki zatrzymali 48-latka mieszkańca powiatu włocławskiego, który będąc w stanie nietrzeźwym - 3,5 promila alkoholu, kierował ciężarowym volvo. Okazało się, że mężczyzna jechał do woj. kujawsko-pomorskiego mając przed sobą jeszcze 150 km.

fot. KMP Skierniewicefot KMP Skierniewice

17 października 2021 roku dyżurny skierniewickiej policji po godz.15:00 został poinformowany przez służbę dyżurną rawskiej komendy, że w kierunku Skierniewic drogą wojewódzką numer 707 jedzie pojazd ciężarowy volvo z żółtą kabiną, przewożący ciągnik rolniczy, którego kierowca nie może zapanować nad pojazdem jadąc wężykiem. Takie podejrzenia przekazał jeden z kierujących, który jechał za nim.

 

Policjanci ze Skierniewic mając pełny opis oraz numer rejestracyjny pojazdu pojechali w kierunku Rawy Mazowieckiej. Na wysokości miejscowości Nowa Trzcianna (powiat skierniewicki) po zauważeniu wskazanego pojazdu zatrzymali go na przystanku. Jak się okazało kierujący miał w organizmie ponad 3,5 promila alkoholu w organizmie.

 

Powiedział on policjantom, że zamierzał dojechać na teren województwa kujawsko-pomorskiego czyli około 150 kilometrów od miejsca kontroli. Dzięki czujności innego uczestnika ruchu, który powiadomił telefonicznie policjantów oraz szybkiej reakcji skierniewickiej drogówki być może nie doszło do tragedii na drodze.

 

Teraz mężczyźnie będą postawione zarzuty kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości, za co grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.

 

źródło: KMP Skierniewice

(Info Skierniewice PL)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

oburzonyoburzony

0 0

Będzie bezmyślny człowiek takich powinno się zamykać na całe lata 18:48, 18.10.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%