Zamknij
REKLAMA

Gala z okazji 30-lecia Skierniewickiej Izby Gospodarczej [ZDJĘCIA]

11:27, 29.11.2021 | Info Skierniewice PL
Skomentuj Fot. infokierniewice.pl / Adam Sobieszek | Gala z okazji 30-lecia Skierniewickiej Izby Gospodarczej
REKLAMA

W miniony piątek swoje 30-lecie świętowała Skierniewicka Izba Gospodarcza. W kinoteatrze Polonez spotkali się członkowie Izby, jak również goście zaproszeni. Wśród nich nie zabrakło przedstawicieli zaprzyjaźnionych podmiotów zrzeszających przedsiębiorców w naszym województwie i kraju.

 

- Obecnie Izba zrzesza ponad 40 członków. Są to przede wszystkim przedsiębiorcy, jak też spółki miejski i dwa samorządy: Skierniewice i powiat skierniewicki. Początki związane z zakładanie Izby było nacechowane dużym entuzjazmem – mówiła podczas uroczystości prezes SIG Jolanta Juraś – Potem przyszedł czas nowych rozwiązań prawnych, których musieliśmy się uczyć. Obecnie korzystamy z fachowej pomocy prawnej i księgowej, dzięki czemu jesteśmy przygotowani na nowe ustawy. Ponadto staramy się nawiązywać kontakty gospodarcze z przedsiębiorcami z innych krajów – nawet tych odległych, jak Meksyk, czy RPA.

 

W czasie Gali nie zabrakło wyróżnień dla podmiotów skupionych w SIG. Każdy z nich otrzymał pamiątkowy medal przygotowany z tej okazji. Ponadto, z rąk Prezesa Krajowej Izby Gospodarczej Marka Kłoczko Złotą Odznakę odebrała Prezes Jolanta Juraś.

 

W trakcie spotkania były również życzeń. Jak mówił prezydent Krzysztof Jażdżyk dla funkcjonowania sfery gospodarczej oraz społecznej ważnym jest przeciwdziałanie pandemii.

 

- Koronawirus, i konsekwencje z tego wynikające, kładą się cieniem na działalności całego społeczeństwa. Wy – jako przedsiębiorcy – i my, samorządowcy, jesteśmy barometrem tej sytuacji. Dlatego też życzę wszystkim, by jak najprędzej czas epidemii przeszedł do przeszłości.

 

Na zakończenie Gali nie zabrakło występu artystycznego, urodzinowego tortu oraz toastu wzniesionego lampką szampana.

(Info Skierniewice PL)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%