Zamknij
REKLAMA

Kolejni zatrzymani z narkotykami w rękach skierniewickiej policji

10:59, 21.04.2022 | Info Skierniewice PL
Skomentuj Fot. KMP Skierniewice
REKLAMA

19 kwietnia 2022 roku skierniewiccy policjanci zatrzymali kolejne osoby, które posiadały przy sobie narkotyki. Skuteczna praca funkcjonariuszy eliminuje nielegalne substancje z ulic miasta. Wszyscy zatrzymani usłyszeli zarzuty i grozi im do 3 lat więzienia.

 

Policjanci ze skierniewickiej komendy każdego dnia ujawniają sprawców przestępstw. Jednym z obszarów pozostającym w stałym zainteresowaniu mundurowych jest przestępczość narkotykowa. 19 kwietnia 2022 roku funkcjonariusze zatrzymali trzy kolejne osoby, które posiadały przy sobie zabronione środki odurzające.

 

W godzinach wieczornych dzielnicowi patrolując ulice Zadębia zwrócili uwagę na mężczyznę, który na widok radiowozu zaczął zachowywać się nerwowo. Policjanci podejrzewając, że mężczyzna może mieć przy sobie przedmioty zabronione, podjęli wobec niego interwencje. Kolejny raz policyjny nos się nie pomylił. 34-latek ze Skierniewic miał przy sobie marihuanę i amfetaminę. Łącznie prawie 5 gramów. Został zatrzymany.

 

Tego samego dnia nieumundurowany patrol policji zainteresował się samochodem zaparkowanym na jednym z parkingów na terenie Skierniewic. Wewnątrz znajdowali się mężczyzna i kobieta, którzy na widok policjantów nerwowo zaczęli coś chować. Funkcjonariusze przeszukali osoby i pojazd. Próby ukrycia nielegalnych przedmiotów zakończyły się fiaskiem. Policjanci w pojeździe oraz u 21-letniej mieszkanki gminy Kowiesy znaleźli łącznie 30 gramów białego proszku i kryształków. Wraz z 21-latką został zatrzymany towarzyszący jej 19-letni skierniewiczanin. Wstępne testy potwierdziły, że biała substancja to mefedron. Obydwoje usłyszeli zarzuty.

 

Podejrzanym grozi kara do 3 lat więzienia. Nie byli wcześniej notowani.

 

źródło: KMP Skierniewice

(Info Skierniewice PL)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

Niewiadomo kto Niewiadomo kto

4 1

Polska policja to *%#)!& 19:12, 21.04.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

MieszkaniecMieszkaniec

5 1

Generalnie to proponowała bym wziąć się za robotę w policji. „Węszenie” i przeszukiwanie przypadkowych osób na ulicy to żadna społeczna przydatność, a i szkodliwość społeczna znikoma - posiadania. Zamiast gnębić ludzi to może będzie wzrost wykrywalności w przypadku kradzieży mienia i innych bardziej szkodliwych przestępstw.
A i Ci „ciezko” pracujący policjanci - „wyszkoleni fachowcy” za nasze pieniądze mają wyjątkowo szczególne zdolności wyławiania młodzieży i idiotyczne karanie ich za posiadanie. Czy do kradzieży i włamań mają również takiego „nosa” , że łapią sprawców przypadkowo napotkanych na ulicy ?
Przypominam tym policjantom, że zatrudniamy ich do ścigania znacznie poważniejszych przestępstw. My - społeczeństwo płacimy Wam za to! Wiec do roboty!
Bądźmy obiektywni. Czy publikowane sukcesy są tymi wyjątkowymi i największymi sukcesami organów ścigania? Zwykle media donoszą o tych wyjątkowych wydarzeniach. 01:33, 22.04.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%