Zamknij
REKLAMA

Ruszyła 12. kadencja Młodzieżowej Rady Miasta [ZDJĘCIA]

18.36, 21.04.2022 źródło: UM Skierniewice Aktualizacja: 18.40, 21.04.2022
Skomentuj Fot. infoskierniewice.pl / Adam Sobieszek
REKLAMA

Wybór prezydium rady, sprawy organizacyjne i zatwierdzenie pierwszych punktów sesji – tak w skrócie można opisać pierwsze spotkanie Młodzieżowej Rady Miasta, która w czwartek (21.04) zebrała się w sali konferencyjnej przy ul. Senatorskiej.

 

[FOTORELACJA]957[/FOTORELACJA]

 

Przypomnijmy, że  nazwiska 19 przedstawicieli skierniewickich szkół poznaliśmy pod koniec grudnia ubiegłego roku. Szerząca się pandemia uniemożliwiła dotychczasowe funkcjonowanie, przez co pierwsze organizacyjne obrady zostały przeniesione na kwiecień.

 

W czwartek 21 kwietnia młodzież spotkała się w budynku przy ul. Senatorskiej, by uchwalić pierwsze punkty sesyjne, a co najważniejsze dokonać wyboru składu: komisji rewizyjnej i prezydium. Ostatecznie wybór padł na Maję Bielecką, która od kolejnej sesji będzie przewodził obradom, już jako przewodnicząca. Na jej zastępce wybrano Julię Szymańską.

 

[FOTORELACJA]957[/FOTORELACJA]

 

Podczas posiedzenia radni uchwalili kolejne punkty obrad i poruszyli tematy organizacyjne. Rozmawiano też o planach rady na kolejne miesiące pracy.

 

Poczynaniom przyglądali się obecni na spotkaniu: Przewodniczący Rady Miasta Andrzej Melon i  jego zastępca Dariusz Chęcielewski, którzy służyli pomocą dla młodszych kolegów i koleżanek po fachu.

 

 

(źródło: UM Skierniewice)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%