Zamknij
REKLAMA

Ponad pół kilograma narkotyków wyeliminowane z rynku. Policja zatrzymała pięć osób

07:54, 10.05.2022 | Info Skierniewice PL
Skomentuj Fot. infoskierniewice.pl / Adam Sobieszek
REKLAMA

27 kwietnia 2022 roku skierniewiccy policjanci zatrzymali pięć osób związanych z procederem narkotykowym. Funkcjonariusze zabezpieczyli łącznie ponad pół kilograma narkotyków. Trzy osoby usłyszały prokuratorskie zarzuty, a dwie z nich zostały aresztowane.

[ZT]67884[/ZT]

Policjanci ze skierniewickiej komendy zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej 27 kwietnia 2022 roku przeprowadzili szeroko zakrojone działania. Mundurowi wyeliminowali z  nielegalnego rynku łącznie ponad pół kilograma różnych narkotyków. To ilość, dzięki której mogłoby się odurzyć kilkaset osób. Funkcjonariusze jednocześnie dokonali przeszukań w kilku miejscach na terenie Skierniewic i zatrzymali pięć osób.

[ZT]67847[/ZT]

Policjanci w trakcie przeszukań znaleźli narkotyki takie jak mefedron, marihuana, amfetamina i kokaina. Wartość rynkowa tych środków to nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych. Mundurowi zabezpieczyli też znaczne ilości pieniędzy, które prawdopodobnie pochodzą z nielegalnego procederu.

[ZT]67841[/ZT]

Trzech skierniewiczan w wieku 27, 40 i 45 lat usłyszało prokuratorskie zarzuty związane z posiadaniem narkotyków. 27 i 40-latka Sąd Rejonowy w Skierniewicach aresztował  na trzy miesiące. Trzeci z podejrzanych również trafił za kratki ponieważ był poszukiwany.

 

Najsurowsza kara jaka grozi za posiadanie znacznej ilość narkotyków to 10 lat więzienia. Mężczyźni byli już wcześniej notowani. 

 

źródło: KMP Skierniewice

(Info Skierniewice PL)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%