Zamknij
REKLAMA

Młode skierniewiczanki zatrzymane za pobicie. Dostały zakaz zbliżania się do swoje ofiary

18:40, 17.05.2022 | Info Skierniewice PL
Skomentuj Fot. infoskierniewice.pl / Adam Sobieszek
REKLAMA

15 maja 2022 roku w godzinach nocnych policjanci zatrzymali dwie młode skierniewiczanki, które pobiły kobietę. Usłyszały zarzuty a prokurator zastosował wobec nich dozór i zakaz zbliżania się do pokrzywdzonej.

 

15 maja 2022 roku w godzinach nocnych dyżurny skierniewickiej policji otrzymał zgłoszenie pobicia kobiety przez dwie młode napastniczki. Patrol w okolicy miejsca zamieszkania pokrzywdzonej zobaczył dwie kobiety, które zachowywały się w sposób bardzo agresywny. 

 

Obecność mundurowych nie wpłynęła na zmianę ich zachowania. 18 i 21-latka nadal krzyczały, wymachiwały rękami, były wulgarne. Po chwili przed budynek  wyszła 43-letnia zgłaszająca. Na jej widok agresja młodych skierniewiczanek wzrosła. Padły groźby. Jak się okazało wcześniej we dwie napastniczki pobiły 43-latkę.   

 

Agresorki zostały zatrzymane i  usłyszały zarzuty. Odpowiedzą za pobicie ale także za groźby i wtargnięcie do domu pokrzywdzonej. Grozi im kara nawet 3 lata więzienia. Prokurator zastosował wobec podejrzanych dozór policyjny oraz zakaz zbliżania się do ofiary.  

 

źródło: KMP Skierniewice

(Info Skierniewice PL)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%