Zamknij
REKLAMA

Policjant ze skierniewickiej komendy w czasie wolnym zatrzymał złodzieja

10:59, 07.07.2022 | Info Skierniewice PL
Skomentuj Fot. infoskierniewice.pl / Adam Sobieszek
REKLAMA

Policjant ze skierniewickiej komendy 3 lipca 2022 roku w czasie wolnym od służby zatrzymał złodzieja. Podejrzany odpowie za kradzież, ale także kierowanie samochodem bez uprawnień oraz inne wykroczenia w ruchu drogowym.

3 lipca 2022 roku w godzinach porannych policjant ze skierniewickiej komendy jechał prywatnym samochodem od strony Nieborowa drogą krajową numer 70  w kierunku Łowicza. W pewnym momencie zauważył auto osobowe, którego kierowca jadąc w tym samym kierunku zachowywał się w sposób stwarzający zagrożenie dla innych uczestników ruchu drogowego. Wyprzedzał pojazdy w miejscu niedozwolonym wyjeżdżając wprost przed nadjeżdżające z naprzeciwka auta.

Policjant w miejscowości Mysłaków swoim samochodem zmusił kierowcę do zatrzymania pokazując mu jednocześnie legitymację służbową.

Okazało się, że pirat drogowy uciekał przed właścicielem stacji paliw, gdzie ukradł paliwo wartości 200 złotych nalane do bańki. Patrol łowickiej policji zatrzymał 31-latka z gminy Bolimów, odzyskał skradzione paliwo i ustalił, że mężczyzna nie ma uprawnień do kierowania samochodem.

Sprawca odpowie przez sądem za popełnione wykroczenia. Był już wcześniej notowany za konflikty z prawem.

Funkcjonariusz, który przyczynił się do zatrzymania sprawcy obecnie odbywa szkolenie podstawowe, a już wyróżnił się wzorową postawą.

(Info Skierniewice PL)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

mich.Alinamich.Alina

0 0

Ukraść, a potem jeszcze stwarzać zagrożenie dla zdrowia i życia innych. Rozumu trzeba nie mieć!!! 09:26, 27.07.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%