Zamknij
REKLAMA

Pomysł na upalne dni po skierniewicku

13.41, 19.07.2022 . Aktualizacja: 13.43, 19.07.2022
Skomentuj Fot. UM Skierniewice
REKLAMA

W mieście nie brakuje miejsc, w których można odpocząć, schłodzić się i schronić przed słońcem, tym bardziej gdy pogoda dopisuje. Dużą popularnością cieszy się Zalew Zadębie, gdzie codziennie funkcjonuje kąpielisko wraz z całym kompleksem rekreacyjnym.

Kąpielisko, plażę miejską i cały kompleks rekreacyjny nad miejskim Zalewem Zadębie. Plaża przy ul. Konwaliowej, Skierniewice

[WIDEO]210[/WIDEO]

Synoptycy przewidują, że najbliższe tygodnie będą obfitowały w wysokie temperatury w Skierniewicach. Warto w tych dniach zatem odwiedzić kąpielisko, plażę miejską i cały kompleks rekreacyjny nad miejskim Zalewem Zadębie. Miłośnicy wodnego szaleństwa mogą skorzystać z bogatej oferty przygotowanej przez Pływalnię Miejską Nawa. Codziennie do godz. 19:00 czeka wypożyczalnia sprzętu wodnego: kajaków, rowerków wodnych, czy łódek. Na miłośników ekstremalnych doznań, spółka przygotowała wake park. Przez cały sezon letni otwarte są też zjeżdżalnie o trzech poziomach trudności, jak również szatnie, natryski i toalety. 

Plaża przy ul. Konwaliowej, Skierniewice

Cztery altany wokół Zalewem Zadębie Skierniewice.

Przed słońcem i upałem uchronią nas również cztery altany wokół Zalewu. Wieczorem, kiedy słońce nie będzie już tak intensywne, zachęcamy do aktywności, jazdy na rowerze, rolkach, hulajnodze – urokliwym asfaltowym szlakiem wokół zalewu, ćwiczeń na siłowniach pod chmurką rozlokowanych w tej okolicy czy też wspólnych spotkań w specjalnych miejscach do grillowania.

Warto pamiętać, że cień znajdziecie również w Parku Miejskim i tamtejszym placu zabaw. Pełna atrakcji jest rzeka Rawka, która nie tylko zapewni chłodną kąpiel w upalne dni, ale też niezapomniane wrażenia podczas spływów kajakowych, a to wszystko w pięknych okolicznościach przyrody. Kajaki możecie wypożyczyć oczywiście w Grabskim Siole. 

Godziny otwarcia KĄPIELISKA i wypożyczalni nad Zalewem Zadębie! 

Poniedziałek – Niedziela 10:00 – 19:00

Wake Park Piątek 14:00 -19:00/ Sobota – Niedziela 11:00 – 19:00!

Zjeżdżalnie cennik jednorazowy zjazd 2zł/ karnet całodniowy -14 zł

(.)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

mich.Alinamich.Alina

0 1

Świetne miejsce do spędzenia czasu z całą rodziną, polecam! 🙂 08:08, 25.07.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%