Zamknij
REKLAMA

Skierniewice: ​Sprawcy napadu na salon gier zatrzymani. Grozi im kara do 12 lat więzienia

12.21, 04.09.2022 Info Skierniewice PL
Skomentuj Fot. KMP Skierniewice
REKLAMA

Skierniewiccy policjanci zatrzymali 3 osoby związane z napadem na salon gier w centrum Skierniewic. Do ustalenia sprawców policjanci potrzebowali zaledwie kilkunastu godzin! Dwóch sprawców zostało aresztowanych na 3 miesiące. Grozi im kara do 12 lat więzienia.

 

Nocą 1 września 2022 roku do salonu gier w centrum Skierniewic przyszło dwóch mężczyzn. Początkowo zaczęli grać na automacie do gier. W pewnym momencie podeszli do pracownicy salonu i zażądali wydania pieniędzy, grożąc przy tym pałką teleskopową. Pracownica oddała im swoją gotówkę i firmowe pieniądze. Łącznie 2 000 złotych. Mężczyźni zabrali również telefon 49-letniej pracownicy salonu.

 

Skierniewiccy policjanci współpracując z funkcjonariuszami z Łodzi zajęli się rozwiązaniem tej sprawy. Wytypowali na sprawców trzech mieszkańców okolic Łodzi w wieku od 28 do 34 lat. Zaledwie kilkanaście godzin od zdarzenia doszło do zatrzymań na terenie powiatu zgierskiego. 

 

Podczas przeszukań funkcjonariusze znaleźli pałkę teleskopową, skradziony telefon pokrzywdzonej i pieniądze. Dwóch z zatrzymanych, 28 i 34-latek, usłyszało prokuratorskie zarzuty rozboju, za co grozi kara nawet do 12 lat pozbawienia wolności.

 

Sąd aresztował ich na 3 miesiące.

 

Podejrzani byli już notowani. Trzeci z zatrzymanych po przesłuchaniu został zwolniony.

źródło: KMP Skierniewice

(Info Skierniewice PL)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%