Zamknij
REKLAMA

26-latek ze Skierniewic aresztowany. Grozi mu kara nawet 10 lat więzienia

08.21, 14.11.2022 Info Skierniewice PL Aktualizacja: 08.22, 14.11.2022
Skomentuj Fot. KMP Skierniewice
REKLAMA

26-latek ze Skierniewic dwukrotnie okradł sklep spożywczy grożąc nożem. Został zatrzymany przez skierniewickich policjantów kilka godzin po dokonaniu drugiej kradzieży rozbójniczej. Grozi mu kara nawet 10 lat więzienia, a sąd aresztował go na trzy miesiące.

 

Pierwsze zgłoszenie wpłynęło do skierniewickiej komendy policji 9 listopada 2022 roku. Z relacji kasjerki ze sklepu spożywczego znajdującego się przy jednej z głównych ulic Skierniewic wynikało, że sprawca poprosił o papierosy i butelkę alkoholu. Początkowo twierdził, że zapłaci przy użyciu kodu BLIK. Po chwili jednak wyjął nóż i zabrał towary z lady. W sklepie było jeszcze dwóch klientów. Mężczyzna groził użyciem noża w przypadku próby zatrzymania go. Zdarzenie miało miejsce w godzinach porannych.

 

Kolejne zgłoszenie dotyczące bliźniaczej sytuacji, dyżurny policji otrzymał następnego dnia w godzinach południowych. Przebieg był niemal identyczny i miał miejsce w sklepie w centrum  Skierniewic. Tym razem zajście zostało zarejestrowane przez kamerę monitoringu. Sprawca ponownie zażądał papierosów i butelki alkoholu, po czym wyjął nóż i groził, że go użyje jeśli ktoś mu przeszkodzi w opuszczeniu sklepu.

 

Skierniewiccy kryminalni potrzebowali zaledwie kilku godzin od drugiego zgłoszenia, aby sprawcę ustalić i zatrzymać.

 

26-latek ze Skierniewic był już wcześniej notowany. Wieczorem został zatrzymany w wynajmowanym mieszkaniu. Usłyszał prokuratorskie zarzuty kradzieży rozbójniczej. Za to przestępstwo grozi kara nawet 10 lat więzienia.

 

12 listopada 2022 roku sąd aresztował podejrzanego na trzy miesiące. 

 

źródło: KMP Skierniewice

(Info Skierniewice PL)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%