Zamknij
REKLAMA

„Jesteśmy wśród was” – uczestnicy Warsztatu Terapii Zajęciowej wystawiają

20.58, 18.11.2022 Info Skierniewice PL Aktualizacja: 21.02, 18.11.2022
Skomentuj Fot. infoskierniewice.pl / Adam Sobieszek
REKLAMA

Od wczoraj (17.11.) w galerii Akademii Twórczości, która się mieści w budynku Urzędu Stanu Cywilnego w Skierniewicach można oglądać wystawę przygotowaną przez uczestników Warsztatu Terapii Zajęciowej działającego przy Stowarzyszeniu Osób Niepełnosprawnych „Sprawni Inaczej”.

 

[FOTORELACJA]1033[/FOTORELACJA]

 

Otwarcie wystawy spotkało się w ogromnym zainteresowaniem mieszkańców Skierniewic. W Sali ekspozycyjnej wręcz nie było miejsca. Oprócz artystów, których dzieła pojawiły się w gablotach i na ścianach przyszli również ci, którzy zauważają kunszt, z jakim powstają te prace.  A prace powstawały w różnych technikach. Są to: linoryty, monotypie, ikony, ceramika, hafty gobelinowe, hafty gobelinowe wełną, pastele, rysunki, formy przestrzenne wykonane w drewnie, biżuteria oraz stroiki.

 

Co ciekawe, wszystkie prace prezentowane na wystawie można kupić i tym samym sprawić komuś bliskiemu niepowtarzalny prezent świąteczny, a tym samym wesprzeć prace WTZ.

Dołącz do nas na Facebooku!Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i fotorelacje. Jesteśmy tam, gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

 

(Info Skierniewice PL)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%