Zamknij
REKLAMA

27-latek zatrzymany ze znaczną ilością narkotyków

13.09, 08.01.2023 Info Skierniewice PL Aktualizacja: 13.11, 08.01.2023
Skomentuj Fot. KMP Skierniewice | 27-latek zatrzymany ze znaczną ilością narkotyków
REKLAMA

Skierniewiccy policjanci zatrzymali 27-latka, który miał przy sobie amfetaminę. Kryminalni znaleźli u niego ponad 110 gramów tego narkotyku. Mężczyzna usłyszał prokuratorski zarzut i grozi mu kara nawet do 10 lat więzienia.

 

W południe 4 stycznia 2023 roku kryminalni zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej zauważyli młodego mężczyznę idącego ulicą w Skierniewicach. Ich uwagę zwróciła jego charakterystyczna fryzura i nerwowe rozglądanie. Policjanci podjęli rozmowę z mężczyzną. Kontakt z funkcjonariuszami wywołał u rozmówcy zauważalne drżenie rąk. Mężczyzna zaprzeczył, aby posiadał przedmioty zabronione. Niestety przeszukanie jego odzieży wykazało co innego.

 

Mężczyzna miał przy sobie 8 zawiniątek z amfetaminą. W jego mieszkaniu podobnych zawiniątek było jeszcze 40. Łączna waga zabezpieczonego narkotyku to 112 gramów. Kryminalni zabezpieczyli też około 10 tysięcy złotych w gotówce. Kilkadziesiąt z zabezpieczonych banknotów we wszystkich nominałach było zwiniętych w charakterystyczne rurki i prawdopodobnie służyło do zażywania narkotyku.

 

Nie notowany dotąd 27-latek został zatrzymany i usłyszał prokuratorski zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających. Za to przestępstwo grozi kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

 

Prokuratura Rejonowa w Skierniewicach zastosowała wobec podejrzanego dozór policyjny oraz zakaz opuszczania kraju.

<meta name="robots" content="max-image-preview:large">

(Info Skierniewice PL)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%