Zamknij

Piękne, pełne, nawilżone usta – jak osiągnąć taki efekt? 

12:17, 03.11.2021 | .

Wiele kobiet marzy o tym, aby nieco zmienisz kształt swoich ust. Chcą aby były pełniejsze, miały wyraźniejszy kontur, starają się je nawilżać i pielęgnować. Wykorzystują do tego konturówki, pomadki i błyszczyki, które obiecują efekt powiększonych warg. Niestety to wszystko chwilowe rozwiązania, które tak naprawdę zanikają tuż po spożyciu posiłku. Można jednak postawić na sposób, który będzie bardziej trwały. Mowa o kwasie hialuronowym. 

 

Usta idealnie dobrane do kształtu Twojej twarzy 

 

Gdy patrzymy w lustro, widzimy każdą zmarszczkę i nierówność na naszej twarzy. Nic dziwnego, że dostrzegamy również np. asymetrię ust. Czasami jest ona większa, czasem ledwie dostrzegalna, ale może mieć wpływ na samoocenę i pewność siebie. Zdarza się też, że jesteśmy właścicielkami wąskich warg, a marzymy o pełniejszych, bardziej seksownych. Dziś osiągnięcie tego efektu jest możliwe i to w zaledwie kilkanaście/kilkadziesiąt minut. Wystarczy znaleźć dobry gabinet medycyny estetycznej. 

 

Podczas konsultacji ze specjalistą, opowiemy mu o tym, jak chcemy zmienić nasze usta. Lekarz przyjrzy się im z uwagą i przygotuje dla nas swoje rozwiązanie po to, aby efekt był jak najbardziej naturalny i nie był dla nas szokiem. Kształt ust musi być również dobrze dobrany do kształtu twarzy. Dzięki temu będzie ona spójna, a każdy jej element będzie się idealnie uzupełniać. Powiększanie ust Łódź to sztuka, w której mają one podkreślać naturalne piękno pacjentki. 

 

Z pomocą zabiegu możemy powiększyć swoje wargi, jeśli marzymy o pełniejszych. Możemy również zająć się usuwaniem asymetrii i wyrównać poszczególne połowy. Kwas hialuronowy ma także zbawienny wpływ na kondycję ust. Dzięki niemu staną się miękkie oraz nawilżone. Wypełnianie nim warg sprawi również, że uwydatni się ich naturalny kontur, co przyczyni się do tego, że będą bardziej zauważalne. Sięgnięcie po powiększanie ust pomoże nam także w pozbyciu się pierwszych, drobnych zmarszczek z okolicy ust. 

 

Nieskomplikowany zabieg, natychmiastowy efekt 

 

Powiekszanie ust Łódź to zabieg, który trwa od kilkunastu do kilkudziesięciu minut. Wykonywany jest najczęściej przy znieczuleniu miejscowym po to, aby zapewnić pacjentce jak największy komfort. Za pomocą strzykawki z niewielką igłą, kwas hialuronowy wprowadzany jest do warg i odpowiednio rozmasowywany przez lekarza. Dzięki temu uzyskujemy pożądany kształt, który widać natychmiast! 

 

Bardzo ważne jest to, że przez kilka dni po zabiegu możemy zauważyć niewielki obrzęk ust, który będzie stopniowo ustępować. 

(Materiał partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%