Zamknij

Stanik bezszwowy - dla kogo będzie on dobrym wyborem?

12:36, 04.11.2021 | .

Większość kobiet decyduje się nosić na co dzień biustonosze usztywniane, najlepiej z fiszbinami. Choć dobrze radzą sobie one z podtrzymywaniem i modelowaniem biustu, to jednak w pewnych przypadkach mogą one okazać się niewygodne. Z pomocą przychodzą wtedy staniki bezszwowe. Dla kogo to właśnie tego rodzaju biustonosze będą dobrym wyborem?

 

Bezszwowe, lecz komfortowe

 

Staniki bezszwowe charakteryzuje przede wszystkim komfort noszenia. Nie posiadają one, jak sama ich nazwa wskazuje, szwów, czy też fiszbin, które mogą powodować zbędny ucisk. Biustonosze usztywniane cieszą się wśród kobiet ogromną popularnością, bowiem idealnie wręcz modelują biust, niemniej jednak mają jedną, podstawową wadę - są niewygodne, szczególnie jeśli mamy je na sobie przez dłuższy okres czasu. Biustonosze usztywniane mogą dodatkowo ograniczać i krępować ruchy, czego nie można powiedzieć o stanikach bezszwowych. Co więcej, doskonale radzą one sobie z podtrzymywaniem biustu, a ze względu na doskonałą jakość wykonania mogą go również delikatnie modelować.

 

Idealne na czas relaksu

 

Po ciężkim dniu zwykle nie marzymy o niczym innym, jak o chwili relaksu i odpoczynku. Towarzyszyć nam może wtedy stanik bezszwowy, dzięki któremu poczujemy większą swobodę. Niektóre kobiety nie uznają pasywnego wypoczynku, preferując tym samym aktywne jego formy, takie jak spacer czy bieganie. Staniki bezszwowe sprawdzą się również podczas uprawiania sportów, w szczególności gdy chcemy z aktywności fizycznej czerpać jak największą przyjemność i cieszyć się jak największą swobodą ruchu. Staniki bezszwowe bardzo często wybierają również kobiety po porodzie, które nie planują karmić piersią. Ich biust może być po ciąży lekko obolały, z drugiej jednak strony potrzebuje on odpowiedniego podtrzymania. W czasie, który młoda mama spędza w domu z dzieckiem, może mieć na sobie stanik bezszwowy. Świetnie sprawdzi się on zarówno w połogu, jak i nieco później, gdy piersi wrócą już do stanu sprzed ciąży, jednak młoda mama w dalszym ciągu będzie chciała cieszyć się komfortem noszenia biustonosza.

 

Na spacer i do pracy

 

Staniki bezszwowe świetnie poradzą sobie z podtrzymaniem biustu, a także jego lekkim modelowaniem - muszą być one jednak idealnie dobrane. Kobiety coraz częściej rezygnują z tradycyjnych, usztywnianych staników, zakładając biustonosze bezszwowe na spacer, spotkanie ze znajomymi, a nawet do pracy. W praktyce bowiem kobieta, która nie potrzebuje znacznego wymodelowania biustu, może spokojnie postawić na stanik bezszwowy, jako model na co dzień. 

(Materiał partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%